Пошук роботи

Рекрутингова компанія «Глорія» співпрацює з багатьма відомими і міжнародними компаніями в питаннях підбору персоналу. Ми будуємо свою роботу на принципах партнерських взаємин, надійності та ефективності, що можуть підтвердити наші клієнти. З року в рік наша компанія працевлаштовує фахівців різних профілів і допомагає їм у розвиток кар'єри.

Всі актуальні вакансії розміщені на нашому сайті, також в архіві завершених проектів рекрутингової компанії Ви зможете ознайомитися з уже закритими вакансіям наших клієнтів.

Шановні претенденти, розмістити своє резюме на вакансію, що Вас зацікавила, Ви можете наступними способами:

  1. розмістити готове резюме, завантаживши його через цю форму
  2. заповнити анкету претендента

Якщо на момент перегляду відкритих вакансій, Ви не претендуєте ні на одну розміщену вакансію, ми рекомендуємо Вам розмістити резюме на сайті або заповнити анкету претендента для зберігання в базі резюме рекрутингової компанії. Ви могли помітити, що багато вакансії закриваються протягом декількох днів, а деякі можуть навіть не розміщуватись на сайті кадрового агентства або сайтах з працевлаштування, саме завдяки базі резюме, що дозволяє експертам у підборі персоналу оперативно запропонувати роботодавцеві резюме кандидатів і претендентів, які відповідають його вимогам і функціональним обов'язкам. Ваше розміщене резюме в подальшому буде розглядатися на відповідні за профілем нові вакансії, про які Вас будуть інформувати наші фахівці з підбору персоналу.

Рекрутингова компанія «Глорія» дотримується принципу конфіденційності в роботі з Вашим резюме. Тільки в разі Вашої згоди взяти участь в конкурсі на відкриту вакансію, менеджери кадрового агентства нададуть роботодавцю інформацію по Вашому резюме. Представлена в резюме персональна інформація не використовується нашою компанією для розсилок або іншої рекламної діяльності.

Послуги кадрового агентства «Глорія» для шукачів безкоштовні. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете зв'язатися з нашими експертами в області підбору персоналу по тел. (044) 229-33-70 або надіславши листа на info@gloria.in.ua

Підбір персоналу