Рекрутингове агентство Глорія

З моменту нашого заснування, клієнти довіряють рекрутинговій компанії «Глорія» підбір персоналу в самих різних індустріях. Сьогодні наше кадрове агентство надає послуги, що варіюються від прямого пошуку персоналу, класичного рекрутингу, Head Hunting, абонентського обслуговування до керівництва програмами розвитку та навчання персоналу, планування необхідного штату співробітників для оптимальної та високоефективної роботи компаній.

Наші фахівці з підбору персоналу пропонують клієнтам дійсно унікальне розуміння їх потреб у виборі талановитих співробітників. Ця здатність досягається завдяки професійній підготовці та досвіду експертів рекрутингової компанії «Глорія». Ми використовуємо ефективні інструменти в оцінці професійних компетенцій персоналу, інтегруючи новітні досягнення в сфері HR з нашим практичним досвідом.

Здатність підібрати висококваліфікований і талановитий персонал є значущим джерелом сьогоднішніх конкурентних переваг. Рекрутингова компанія «Глорія» спеціалізується на наданні допомоги клієнтам у досягненні цієї переваги. На перший погляд наш процес підбору персоналу не відрізняється від інших кадрових агентств. Тим не менш, нові клієнти знаходять досвід співпраці з нашим кадровим агентством принципово іншим завдяки використанню власної методології підбору персоналу.

Експерти в області підбору персоналу Кадрового агентства «Глорія» підтримують зв'язок як з клієнтами, так і з працевлаштованими до них співробітниками протягом довгого періоду, щоб перевірити продуктивність і ефективність підібраного нами персоналу. Така відповідальність наших фахівців пов'язана не тільки з професійної гордістю, але і з спрямованістю на довгострокову співпрацю в питаннях підбору персоналу, його розвитку та навчання, що є кращою гарантією високого професійного виконання нашою компанією послуги підбору персоналу.

Перевірити вищевикладене твердження Ви можете, розмістивши вакансію на нашому сайті або заповнивши стандартизовану форму на підбір персоналу . Якщо у Вас виникли додаткові питання, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами в Києві за наступними контактами:

(044) 229-33-70

info@gloria.in.ua

Розмістивши вакансію в нашій рекрутинговій компанії, Ви переконаєтеся, що підбір персоналу - це не використання шаблонних методів підбору, а справжнє мистецтво.

Підбір персоналу