Масовий підбір персоналу

«Наше лідируюче рекрутингове агентство успішно веде проекти своїх клієнтів замовників за послугою масовий підбір персоналу.»

Пошук та підбір персоналу на однотипні позиції є масовим добором персоналу. Послуга масового підбору потрібна при комплектації штату при будівництві нових об'єктів нерухомості, відкритті нових магазинів, логістичних центрів, промислових підприємств, готелів, для call-центрів, при сезонних роботах, при підборі персоналу для проведення різних акцій по просуванню товару або участі у виставках та інших випадках ділової активності.

Масовий підбір персоналу від нашої рекрутингової компанії - це оперативний підбір персоналу з точним виконанням термінів підбору персоналу.

Масовий підбір персоналу потрібен Вам якщо:

  1. 1.Якщо у вас велика кількість типових вакансій (продавці, консультанти, вантажники, оператори, пакувальники, різноробочі, малярі, штукатури та ін)
  2. 2.У Вас дуже стислі терміни для їх закриття вакансій
  3. 3.Ви маєте великий відсів резюме і кандидатів на всіх стадіях відбору й підбору співробітників
  4. 4.У Вас висока плинність кадрів на початковому періоді
  5. 5.У Вас виникають складності організації інтерв'ювання та перегляду величезного потоку шукачів
«Масовий підбір персоналу має вигідну фінансову сторону, так як вам не доводитися платити за кожного співробітника гонорар в розмірі одного місячного окладу, як в традиційному рекрутингу.»

Фінансові умови співробітництва обумовлюються перед підписанням договору і залежать від кількості потрібного персоналу і термінів підбору кадрів.

За оформленням заявки на масовий підбір персоналу звертайтеся в наш центральний офіс, адреса якого вказана в контактах або заповніть форму заявки на підбір персоналу.

Підбір персоналу