Знайти персонал в Києві

Кожен бізнес періодично стикається з такими питаннями як підбір персоналу. Такі моменти виникають як при start-up проекту, розвитку підприємства, переходу компанії на новий вектор розвитку, виведенні компанії з кризи і збитковості та інших. На сьогоднішній день, в умовах високої конкуренції, якісний рекрутинг це не просто розмістити вакансію, це гонка за талантами.

Знайти персонал в Києві не так просто, на це впливає і сезонність спаду відкритих резюме в інтернет ресурсах пошуку роботи, і пропозиції вакансій, і відсутність можливості якісно викласти особливості тієї або іншої вакантної позиції, і відсутність можливості знайти час і фахівця, який зуміє якісно визначити наявність професійно важливих навичок і вмінь, тобто провести співбесіду. Багато роботодавців розуміють, що просто розмістити вакансію, все одно, що звести шанси на пошук і підбір персоналу до нуля. Впровадження потрібних співробітників у штат не терпить зволікань, адже поки ви будете здійснювати підбір персоналу методом проб і голок, ваші конкуренти підуть набагато вперед. І обігнати їх буде все складніше і складніше. В таких ситуаціях в гонку за талантами повинні вступати професійні гравці, такі як рекрктингові агенства, яким є наша "Консалтингова компанія" Глорія ". Ми знаємо, що розмістити вакансію і просто чекати, це не ефективно. За роки успішної роботи ми напрацювали тигрову базу резюме , яка на сьогодні становить понад 130 000 резюме кандидатів, у нас велика база контактів на ринку праці, працює франчайзингова програма підбору та пошуку кандидатів, ми розробили і відпрацювали унікальні технології підбору персоналу. Ці та інші чинники дозволяють нам знайти персонал в Києві швидко, якісно і дотримуючись усіх вимог роботодавця.

Досвід і професіоналізм нашої рекрутингової компанії дозволяють нам нівелювати такими факторами як час, сезонність, технологічна складність у закриття тієї чи іншої відкритої вакансії. Кожен власник бізнесу знає, яка важлива роль кадрів на підприємстві. Особливість правильної розстановки кадрів. Брак важливої ​​ланки в кадровій політиці може привести до збитковості всього процесу, як, в принципі, і присутність некомпетентного людини на посаді. Процес відбору та найму персоналу вимагає компетентного, професійного підходу і рішення.