Знання англійської мови підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці

Знання англійської мови підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці

Рекрутингове агентство «Глорія» надає послуги якісного підбору і здійснює професійний пошук персоналу в Києві, регіонах. Уточнимо, відбір і оцінка персоналу - не єдиний напрямок діяльності агентства. Персонал підприємства веде активну просвітницьку роботу, публікуючи пости і статті на тему рекрутингу. Дана публікація розповідає про те, наскільки знання англійської мови підвищує конкурентоспроможність на ринку праці.
 
Почнемо з загальновідомих фактів. Сьогодні володіння всього однією мовою обмежує зростання практично у всіх аспектах професійному житті. І навпаки, знання інших мов дає безліч переваг і допомагає в досягненні найамбітніших цілей. Не настільки важливо, яке завдання ставиться - наступна сходинка кар'єрних сходів на конкретному підприємстві або поглиблений закордонний пошук персоналу. У Києві, як і в будь-який інший європейській столиці, навіть володіння однією іноземною мовою є суттєва перевага перед одномовними претендентами.
 
Зрозуміло, мова не про мінімальну мовної підготовки, що забезпечує базові знання (хоча, і вона в деяких випадках також грає свою роль), нема про знаннях в рамках шкільної програми. Мається на увазі цілеспрямоване поглиблене вивчення англійської мови з метою працевлаштування в певній сфері.
 
Зауважимо, практично кожен поважаючий себе рекрутингове агентство, пропонує претендентам можливості вдосконалення і в даному напрямку теж. Справа в тому, що нормою міжнародних стандартів ділової сфери є думаючий і орієнтований на професійне самовдосконалення індивід, який здатний до адаптації і в соціальному, і в економічному полі. При цьому, пріоритетним здатністю для фахівця з іншомовною компетенцією виступає зовсім не наявний перелік лінгвістичних знань, а навички у використанні іноземної мови для вирішення певних комунікативних завдань в ході соціальної взаємодії.
 
Реалізуючи послуги якісного підбору співробітників, рекрутингове агентство «Глорія», регулярно проводить соцопитування. Останні виявили таку закономірність: чим вільніше фахівець володіє іноземними мовами, тим вище його перспективи щодо кар'єрного росту. У більшості випадків саме іноземну мову допомагає, і знайти хорошу роботу в фірмах з відмінною репутацією, і далі успішно просуватися по кар'єрних сходах. Важливо розуміти, що подібні компанії всіляко заохочують своїх працівників в їх професійному самовдосконаленні.
 
Вузька спеціалізація відрізняється своїми лінгвістичними нюансами, а тому під час ділового спілкування, при залученні перекладачів з боку, часом виникають якісь бар'єри, які заважають продуктивної комунікації, ускладнюючи зворотний зв'язок. У деяких випадках це проявляється в банальному перекручуванні сенсу термінів, іноді трапляються непорозуміння в сенсі інформації. У підсумку, втрачаються контакти, страждає бізнес ...
 
Насправді, хороший рівень English, а тим більше, багатомовність - це безмежні можливості для зростання і особистісного, і професійного. Потенційний роботодавець, а також той, в обов'язки якого входить відбір і оцінка персоналу, завжди з маси претендентів вибирають того, хто краще володіє англійською, а тим більше декількома іноземними мовами. Особливо актуально останнім для транснаціональних компаній. Тому висновок напрошується сам собою: навіть якщо рівень володіння англійською цілком зносити, наприклад, для міжнародного туризму, якщо ви плануєте досягти певних вершин в торгівлі, бізнесі, наукових колах, варто удосконалювати і English, і задуматися про вивчення інших мов.