Заявка на підбір і пошук персоналу - перший крок на шляху до оновлення Вашої команди

Заявка на підбір і пошук персоналу - перший крок на шляху до оновлення Вашої команди

Абсолютно неважливо, чим саме займається ваша компанія. Абсолютно не важливо, як давно ваше підприємство працює на ринку. Аюсолютно не важливо, велика ваша фірма чи складається всього із кількох чоловік. Якщо персонал вашої компанії складений, спрацьований і складається з компетентних фахівців і просто людей, що дбають за успіх справи, то підприємство гарантовано буде успішним і прибутковим. Ну, а якщо ні, то і шансів на успіх немає ніяких.

Виходячи з наведеної вище інформації, якщо останнім часом справи у вашої компанії не ладяться, то варто серйозно задуматися про можливості поновлення наявної команди або про наймання нового персоналу.

Звичайно ж, шукати нових співробітників ви маєте право власними силами, використовуючи для цього спеціалізовані сайти і газети, знайомих. Але якщо ви хочете отримати професійний результат, то і довірити пошук співробітників варто справжнім професіоналам - співробітникам компанії «Глорія».

Чому вам варто звернутися саме в цю компанію? Ну, як мінімум, тому, що в даному випадку мова йде про рекрутинговом агентстві, яке працює в цій галузі вже більше десяти років.

По-друге, компанія у своїй роботі використовує самі передові методики оцінки рівня знань і навичок персоналу, тестування. Втім, і загальна технологія пошуку (тобто не тільки технологія оцінювання) тут відпрацьована до дрібниць.

По-третє, компанія працює по дійсно вигідним для замовника умовами, тарифами. Іншими словами, тут точно відпрацюють кожну, вкладену в пошук, підбір персоналу копійку. Що ж стосується вартості послуг «Глорія» для претендентів, для тих, кому, навпаки, потрібна вакансія, то тут співпраця взагалі буде безкоштовною.

По-четверте, результат від співпраці з компанією ви зможете отримати і оцінити максимально швидко. Вже на 5-ий день (і це максимум) вам буде відправлена ​​добірка резюме з відповідними під заявлені вимоги кандидатами.

По-п'яте, заслуговує на увагу і той факт, що компанія пропонує свої послуги не тільки українцям і на території України. Сфера діяльності компанії йде далеко за межі нашої з вами держави.

Після прочитання всього, наведеного, перерахованого вище ви вже готові розпочати свою активну співпрацю з компанією «Глорія»? Тоді перше, що вам потрібно зробити - це зайти на сайт даного агентства і заповнити тут спеціальну заявку. Саме ця заявка ні в якому разі не буде відображена на сайті. Вона призначається тільки для співробітників рекрутингової компанії і необхідна для того, щоб співробітники «Глорія» якомога швидше зайнялися вирішенням вашої проблеми.

У заявці вам потрібно буде вказати назву і адресу своєї компанії, а також прізвище, по батькові та ім'я, посаду ту людину, якій доручено співпрацю з «Глорія». Також вам тут же потрібно буде вказати і діючий email, контактний номер телефону. Останнє необхідно для максимально швидкого, оперативного зв'язку з вами.

У заявці потрібно буде коротко описати і ту посаду, яка вам потрібна, яка вас цікавить. Для початку потрібно буде вказати найменування вакансії. Потім потрібно буде вказати ті функціональні обов'язки, які ви плануєте покласти на нового співробітника. Потрібно буде вказати також і бажаний досвід роботи, а ще іншу додаткову інформацію, додаткові вимоги до претендента.