Які професії підходять для фріланс

З кожним роком інтернет-професії стають все популярніші. Все логічно, адже підприємництво в віртуалі не припускав ніяких обмежень за віком, в більшості своїй не вимагає великих вкладень, а головне, надає справжню свободу вибору часу, місця роботи, заробітку і, власне, роду занять. Столичне рекрутингове агентство (Київ) «Глорія», яке вже понад десятиліття виконує якісний підбір персоналу, включаючи і IT-рекрутинг, підготувало цей пост для тих, хто має намір спробувати себе в наданні віддалених послуг через глобальну мережу. Примітно, що в Сполучених Штатах на фрілансі працює сьогодні чверть працездатного населення. Крім того, часто подібний заробіток цікавить і старшокласників, захоплених IT-технологіями.
 
Отже, які ж інтернет-професії краще інших підходять для фріланс? Найбільш затребувані на сьогодні на ринку праці копірайтери. Мова і про штатних, і позаштатних співробітників. Такі фахівці нині потрібні в кожній галузі, адже грамотно викладена інформація про нові проекти, короткі і великі опису наданих послуг, товарів, презентації досягнень вимагають по-справжньому хороших текстів. Робота копірайтера при цьому не обов'язково потребує журналістському профільну освіту, куди важливіше тут вміння віртуозно володіти словом і складом. Посидючість і терпіння тут також дуже знадобляться. Що з оплатою в сфері копірайтингу? Вона прямо залежить від кількості виконуваної роботи і якості текстів.
 
Трохи краще оплачується праця ретушерів-фрілансерів. До необхідних особистісних якостей такого працівника до вказаних вище посидючості і терпіння, слід додати високу пильність. Виправляти недоліки в зображеннях зовсім непросто, яка б з областей не була обрана (фешн-фотографія, сфера громадського харчування або гостинності, туризм і т.д.).
 
Заробітки хорошого піар-менеджера, який пустився в самостійне плавання після напрацювання необхідних зв'язків з потрібними людьми, можуть бути дуже гідними. Особливо це актуально для тих фахівців, які на «ти» з SMM-технологіями.
 
Якщо говорити про «чистих» фрілансерів SMM-менеджерів, що придумують і реалізовують для брендів комунікаційні стратегії, то на першому етапі роботи їх заробітки зовсім невеликі. Але якщо бути наполегливим і все робити правильно, то дохід поступово збільшиться до вельми гідного.
 
Слава «гуру фрілансу» у WEB-дизайнерів. Як правило, у вільне плавання йдуть ті особистості, у яких і зі смаком, і з логікою, і з почуттям гармонії, і зі структурним мисленням все в повному порядку, і які вже напрацювали певний досвід в digital-агентствах. Робота без посередників дає хороші доходи, а для реалізації дуже складних завдань, завжди адже можна підключити екс-колег.
 
У віртуалі сьогодні активно пропонують свої послуги і репетитори, і перекладачі. Заробляти добре виходить у тих з них, хто відмінно розбирається в конкретній дисципліні і вміє вкласти знання в голови учнів.
 
Перехід на фріланс найкраще вдається талановитим і успішним представникам індустрії краси, які вже мають базу постійних клієнтів або напрацювали репутацію на тематичних сайтах (мова про стилістів і суміжних спеціальностях).
 
Рекрутингова агенція (Київ) «Глорія» вважає, що запорукою успіху у фріланс-напрямку виступають знання в обраній галузі, працьовитість і завзятість. Якщо вас цікавить якісний підбір персоналу, включаючи і IT-рекрутинг на віддаленій основі, співробітники «Глорії» підберуть кваліфіковані кадри потрібної спеціалізації.