Як знайти бухгалтера фірмі

Бухгалтер, і це ніяк не перебільшення - друге лице кожної фірми, підприємства. Процвітання останього в більшій мірі залежить саме від компетенції даного професіонала. Не секрет, що розумний бухгалтер здатний заощадити для своєї фірми від 4 до 40% річного доходу. Все логічно, володіючи потрібними навиками та досвідом, розуміючи суть документообігу та оподаткування, такий спеціаліст передбачить ймовірні проблеми і не допустить їх подальшого розвитку. Необхідно уточнити,що в малих підприємствах на бухгалтера накладаються функції і аналітика, і фінансового директора. Через руки цього співробітника йде весь фінансовий потік. Саме він зобов'язаний гарантувати законність оплати налогових рахунків, формувати звітність і відповідати за інші важливі і невідкладні суміжні процеси. Розуміється, такому спеціалісту відомо про компанію, в які він працює, все до останнього гвинтика і копійки. Тому так важливо цю посаду довірити дійсно надійній людині.  В даному пості професіонали компанії "Глорія" розкажуть про те, як вірно шукати кандидатуру на посаду бухгалтера.
компании «Глория» расскажут о том, как верно искать кандидатуру на должность бухгалтера.

Щоб отримати хорошого спеціаліста на ринку праці, варто виглядати привабливо в якості роботодавця. Тому варто потурбуватись про грамотне складення об'яви, про відкриваючу вакансію. Адже ви бажаєте отримати не пару резюме, а мінімум декілька десятків для розглядання?

Результативність, надійність відбору професіонала реально досягнути проведенням ревізії потрібних якостей кандидата. Краще всього, якщо подібна провірка буде базуватись на взаємодоповнюючих методиках, а також достовірних інформаційних ресурсів. Хорошу ефективність показують спеціально підготовлені тести, бесіди, наведення довідок і т.п. Наприклад, в компанії "Глорія" розроблені спеціальні тести, які виявляють  ступінь кваліфікації кандидата-бухгалтера. Уточнимо, що з прийняттям нових законодавчих актів і постанов - останні знаходять своє відображення в конкретних тестах в вигляді нових завдань.

Звичайно, в підборі претендента важливий і його досвід, і рекомендації, і навички володіння конкретними бухгалтерськими програмами. Швидкість засвоєння нового софта також важлиа, як і чесність, уважність, пунктуальність спеціаліста.

На співбесіді обов'язково варто звернути увагу на ті запитання, які вам буде задавати претендент на посаду. Якщо вони стосуються тільки умов праці та її оплати, мова про один рівень. Якщо ж в хід ідуть глибоко професіональні запитання, справи йдуть трішки краще. Добре, якщо запитання стосуються передбачуваного ступеня участі майбутнього бухгалтера в справах компанії. Ще краще, якщо людина цікавиться податковим та фінансовим плануванням, готова реалізувати і комплексність контролю над готівковими/безготівковими активами, і формуванням звітності,  а також іншої взаємодії із фіскальними структурами. Ну, і, звичайно кращим тестом для претендента стане задача по реалізації будь-якої умовної фінансової операції. Розуміється, від претендента стане задача по реалізації якоїсь умовної фінансової операції. Розуміється, що від претендента в такому випадку потребується детальне пояснення методики вирішення запропонованої проблеми.

А тепер інформація на розмислення. Відповідно статистичним даним практично третина кандидатів, які відібрані фірмами самостійно, не можуть пройти навіть випробувальний термін. В відношенні ж претендентів бухгалтерів, які відібрані і рекомендовані рекрутинговими агенствами із хорошою репутацією, даний показник не перевищує 4%. Робіть висновки і успіхів вам в пошуку достойного бухгалтера для вашої фірми.