Як швидко знайти хороший персонал?

Рекрутингова компанія Київ Україна Глорія в даному невеликому пості розповість, як швидко відшукати дійсно хороший персонал. Справа в тому, що дана компанія з підбору персоналу реалізує підбір і пошук кандидатів вже не одне десятиліття і володіє великим досвідом роботи в даній сфері. Відмітимо, що наші поради розраховані на власників малого і середнього бізнесу, яким приходиться все частіше самостійно формувати колектив. Основна важкість полягає в тому, що пошук персоналу представляє доволі трудомісткий процес. Недивлячись на величезну кількість бажаючих отримати роботу справжнього професіонала, здатного на віданну і ефективну працю відшукати сьогодні дуже непросто.

Отже, пошук персоналу варто починати с формування точних професійних портретів тих, хто вам потрібний. Бажані особисті якості при цьому також впускати ні в якому разі не варто. Компанія з підбору персоналу Глорія впевнена, вони також впливають на продуктивність, а ще психологічно поєднаний колектив працює куди більш ефективно. Наприклад, якщо ви підбираєте спеціаліста для роботи за комп'ютером і прийому клієнтів в  офісі, він обов'язкоо має володіти приємною зовнішністю, навичками культурного спілкування. Якщо вам потрібний мастер по ремонту, він також повинен вміти спілкуватись і володіти технічними знаннями в конкретній області. Якщо мається на увазі виконування одним лицем відразу кілька функцій, то шукач повинен володіти відповідним комплектом якостей.

Реалізуючи підбір і пошук кандидатів, на початковому етапі важливо встановити і притримуватись загальних виог до всіх шукачів. Напиклад, ними можуть бути:

- без шкідливих звичок;

- досвід роботи в даній сфері;

- гаявність відповідного рівня освіти і т.д.

При цьому раніше варто визначитись із основними принципами відбору кандидатів і не відступати від них.

Коли все вищевказане визначено, варто підготувати привабливе оголошення про вакансії, щоби забезпечити потік резюме.

Далі вакансія повинна бути розміщена на якихось ресурсах і дошках оголошень в мережі.

Із надісланих резюме відберіть ту кількість кращих із кращих, яку  ви в силах опрацювати. Непоганий варіант - організація так званої спільної співбесіди. Шукачі повинні зрозуміти, що їм прийдеться поборотись за дане місце. Хороший хід - підготовка анкет із продуманими запитаннями, коротке інтерв'ю із кожним також не завадить. Окремої зустрічі для грунтовної співбесіди будуть гідні тільки кращі. До останньої варто підготуватись. Потрібний сценарій ведення інтерв'ю, прийнятні умови для останнього, звичайно ж, запитання. Дуже бажано під час співбесіди робити помітки. Не варто зупиняти шукача, якщо він бажає висказатись крім стандартних запитань, а рамках розумного, звичайно. Ційлком ймовірно, що він розповість про себе щось цікаве і корисне для підприємтсва.
 

Професіонали рекрутинга не рекомендують дуже швидко робити вибір, піддавшись особистій чарівності якогось конкретного претендента. Тверезе оцінювання, засноване на результатах співбесіди, реальних документах (трудова книжка, характеристики з попередніх місць роботи і т.д.), виконання тестового завдання - буде правильним алгоритмом дій.

Якщо ви не впевнені в тому, що можете справитись із підбором персоналу, є резон звернутись за допомогою до професіоналів. Компанія з підбору персоналу Глорія охоче прийде на допомогу і допоможе підібрати дійсно кваліфікований персонал для вашого бізнесу.