Як правильно шукати роботу в інтернеті

Підбір персоналу, як і пошук роботи, з появою мережі Інтернет став дещо простіше. Хоча, разом з цим з'явилася маса нюансів, без урахування яких, успіху на даному терені не досягнути. Рекомендації про те, як правильно знайти роботу в Києві та Україні в цілому за допомогою мережі, читачам пропонує консалтингова компанія Глорія. Відгуки про її роботу на даному ринку виключно позитивні. Тому порадам, які дає дане рекрутингове агентство можна довіряти.

Примітно, що шукати роботу за допомогою інтернету можна за допомогою різних каналів. По-перше, це ресурси по роботі, які можуть бути і загальними, і вузькоспеціалізованими. Причому на окремих сайтах координати роботодавців можуть перебувати в загальному доступі. Більшість же ресурсів такої можливості не надають. Середньостатистична рекрутингова компанія пропонує відгукнутися на вакансію, яка вас зацыкавила за допомогою заповнення якогось шаблону-анкети.

По-друге, існують і ресурси друкованих видань, які публікують поряд з великою загальною інформацією та оголошеннями.

По-третє, в мережі представлена величезна кількість форумів по роботі. На подібних порталах знайти роботу в Києві, наприклад, не проблема, адже на них може запросто розмістити оголошення як рекрутингова агенція, так і безпосередньо роботодавець, який має потребує в якомусь конкретному фахівці. Перевага форумів в тому, що тут реально знайти унікальну вакансію, якою не може похвалитися жодна рекрутингова компанія. Єдине, що потрібно, для того щоб залишати повідомлення на форумі, це реєстрація. Але сьогодні, ні для кого це не виступає особливою проблемою.

По-четверте, знайти роботу в Києві, в будь-якій області та районі можна і за допомогою сайтів уповноважених органів по зайнятості і праці. Маються на увазі ресурси відповідних міністерств, служб зайнятості. Плюс подібних ресурсів - в наявності так званих «прямих» вакансій, які означають і прямий підбір персоналу.

Безумовно, шукати роботу слід і на ресурсах кадрових агентств, і безпосередньо на сайтах конкретних компаній, і в соціальних мережах. Просто на професійних рекрутингових ресурсах робити це і швидше, і простіше. Зауважимо, консалтингова компанія Глорія відгуки про бездоганну діяльность отримала і завдяки високопрофесійному формуванню свого сайту.

Де б ви не вирішили шукати роботу в мережі, першочергово слід звертати увагу на дату розміщення вакансії. В ідеалі вона повинна бути свіжою. Добре, якщо вибране оголошення містить дату закінчення вакансії. Не менш важливо вміти відмітати підозрілі пропозиції. Правильний же алгоритм пошуку роботи в мережі може бути таким:

- Відправлення резюме на адресу конкретної компанії.

- При розгляданні вакансій - особливу увагу на зазначену зарплату. При занадто великій сумі, потрібно насторожитися.

- Насторожитися слід і з приводу вимог, наскільки вони чіткі й зрозумілі.

- Перевірити слід на реальність і зазначені в оголошенні телефони.

- Відповідаючи на оголошення, слід вказати вакансію яка вас зацікавила і свої координати.

Висновок простий, вести пошук роботи за допомогою мережі дійсно зручно, швидко. Але от про надійність подібного способу можна посперечатися. Ризиків чимало, починаючи від підставних компаній, «несвіжих» оголошень, невідповідності реальних умов зарплати, праці, заявленим в оголошенні і т.ін. Важко доведеться і тим людям, які мають рідкісну професію. Ведучи пошук роботи за допомогою мережі, краще користуватися різними способами, джерелами інформації! Тільки так можна отримати найбільш повне уявлення і про рівень зарплати, і про обов'язки, вимоги до майбутніх співробітників на кожну конкретну посаду.