Як потрапити в одну із самих ефективних ІТ компаній

Найбільша нестача кадрів сьогодні відмічається в сфері it. Рекрутингове агенство Глорія в даній публікації розповість, як гарантовано потрапити в штат однієї із найперспективніших компаній даного напрямку.

Професіональний підбір співробітників - основне направлення діяльності, яким відрізняється дана рекрутингова компанія. І ІТ-спеціалістів, і програмістів, і сисадмінів, і інших спеціальностей знайти співробітників Київ-Україна-Глорія допоможе із радістю. Далі рекомендації для тих шукачів сфери it, рекрутингове агенство на резюме яких, як правило, не реагує ніяк. Отже, причина саме в ній - неправильно позиційованому документі.

Більшість кандидатів-айтішніків,впевнені с своїй профспроможності, вважають, що легко докажуть її на співбесіді, а тому скоріш формально відносяться до підготовки резюме. Проблема виявляється в тому, що резюме до рекрутерів часто банально просто не доходить. Щоби такого не відбулось із вами, резюме повинно містити максимально детальний і предметний опис діяльності кандидата, із обов'язкою наявністю важливих для даної сфери ключових слів. Саме по останнім сучасні рекрутери і відбирають за допомогою автоматизованих засобів пошуку потрібниз резюме. Якщо ж заявка їх не містить, то, скоріше всього, резюме навіть і розглядати ніхто не буде.

Особливу увагу варто приділити розділу "Про себе". В ньому перераховуємо ключові навички і описуємо юажані перспективи. Хто знає, можливо у деякого потенціального роботодавця найдуться і інші, більш підходящі під останні вакансії.

Розуміється, в резюме, яке отримає рекрутинговакомпанія, обов'язково повинні бути вказані контакти шукача, при чому краще, якщо овни будуть находитись неопосередковано під "шапкою"документа.

Далі про фото. Для розміщення в резюме підходять лише професійно виконанні знімки. Якщо таких немає, то краще обійтись без них.

Важлива і мова написання резюме. Англомовна вакансія, а також вакансія, яка вказує вимогу хорошого рівня English, очікують складання резюме саме на цій мові.

І про супровідний лист, який також допомагає знайти співробітників. Київ (Україна) сьогодні вважає його також певним розділом резюме. Більшість професіональних рекрутерів, реалізуючи підбір співробітників, в перше чергу, знайомляться саме із ним. Часто саме подібна супровідна становиться причиною, що резюме навіть не розглядається. Тому варто взяти до уваги ключові правила написання супровідного листа.

1. Докумени адресується конкретному роботодавцю.

2. В ньому враховуються особливості підприємства.

3. Містить опис можливостей + головні досягнення шукача в професійній сфері, яка цікавить цю компанію. 

Написавши повноцінне резюме, шукач обов'язково повинен скрупульозно перепровірити документ на наявність граматичних, орфографічних, накінець, стилістичних помилок. Якщо останні виявляться в документі, навряд чи вам доручать написання кода....

Якби це дивно не звучало, але важливо також і правильно назвати файл із резюме. Резюме.docx - точно не те,що потрібно! У кожного рекрутера за робочий день накоплюється близтко сотні подібних файлів із ідентичними іменами! На перейменування останніх, повірте, йде немало часу.

Якщо ви не схибили із зіставленням резюме, вас обов'язково запросять на резюме. На останньому, зауважте, важливо не стільки відповідати, але і задавати правильні запитання. Саме по останньому рекрутер судить про компетентність, і про особисті якості шукача.

Пара слів про тестові завдання. Відмовлятись від нього не варто. Ніхто, повірте, таким чином, давним-давно не заробляє на шукачах, а от отримати відмову цілком реально.