Як не помилитися при виборі Головного Бухгалтера

Рекрутингова компанія Глорія професійно веде пошук і підбір персоналу сьогодні за багатьма і багатьма напрямками. Київ і його численні підприємства прекрасно інформовані, на який рівень послуг здатне це, досить відоме в столиці та регіоні рекрутингове агентство. Рейтинг Глорії, як професіонала, дійсно дуже і дуже високий. Крім того, консалтингова компанія Глорія відгуки має про свою роботу виключно позитивні. Все це пояснює, чому все більше і більше замовників вважають за краще, щоб пошук і підбір персоналу (Київ та вся Україна) для них здійснювала саме ця і ніяка інша рекрутингова компанія.

Дана публікація є порадами з приводу підбору головбуха, які сформулювало агентство з підбору персоналу Глорія, грунтуючись на власному чималому досвіді.

Почнемо з того, що позиція головбуха для будь-якого підприємства - одна з найбільш важливих. Під контролем даного фахівця, по суті, виявляється все і вся. Операції і угоди, а по суті, вся діяльність відбувається за участю фінансового підрозділу і по-іншому в сучасних реаліях бізнесу бути не може.

Перше правило - підбір головного бухгалтера краще довірити тому фахівцю, який володіє профільною освітою і має серйозний досвід роботи в даній сфері. Оцінці підлягають і характеристика, і резюме. При вивченні останнього звертають увагу і на стиль написання, і на біографію. Стабільність роботи також має важливе значення. Позиція головбуха передбачає середній стаж роботи на одному місці не менше 3-х, а краще  5-ти років. Послужний список, в якому кожні півроку фігурує нове місце роботи - аж ніяк не кращий варіант!

Навіть манера письма може розповісти чимало про передбачуваного кандидата. Наприклад, недбалість і неакуратність точно несумісні з поняттям про належний рівень професіоналізму. Максимальна серйозність і відповідальність - ось показники ставлення до роботи, які характерні для професіонала.

Друге правило відноситься до оцінки професійних навичок здобувача. Дана складова визначається, як правило, при особистій зустрічі. Рекомендує Консалтингова компанія Глорія відгуки проаналізувати від колишніх роботодавців. Причому, маються на увазі не перевірка пропонованих рекомендацій, а прозвон колишніх роботодавців і уточнення особливостей роботи здобувача.

Спілкування за допомогою сучасних засобів зв'язку, в онлайн-режимі, також допускається. Під час інтерв'ю необхідно з'ясувати такі важливі якості, як точність, відповідальність, зібраність. Важливими є й організаційні вміння, і управлінські, обчислювальні навички, хороша пам'ять і схильність до аналізу, адже законодавчі акти і постанови постійно доведеться відстежувати. Якщо виникають сумніви в правдивості слів претендента, рекомендує агентство з підбору персоналу Глорія, ще раз повторити деякі з явно «проблемних» питань, перефразувавши їх.

Третє правило - це з'ясування особистісних характеристик претендента. Адже останні у дорослої людини практично незмінні. Не тільки професійні, а й особисті якості повинні в повній мірі відповідати вимогам замовника.

Для того, щоб рекрутингове агентство змогло скласти дійсно актуальний рейтинг претендентів, з цілісними образами кожного з претендентів, необхідними є як мінімум, пара-трійка відповідей, на кожене з поставлених запитань. Останні цілком можуть бути просто перефразованими - це правило діє і тут.

Нехай ваш вибір головного бухгалтера буде дійсно вдалим!