Вірний пошук кадрів

За статистичними даними переважна більшість (89 відсотків) компаній - роботодавців вказали на відсутність досвіду, наявність технічних недоліків і брак професійних навичок або навичок міжособистісного спілкування, у своїх співробітників в якості одного з перешкоди для розвитку бізнесу. На робочому місці людині необхідні такі навички як уміння спільно вести роботу, критичне мислення і спритність, уміння мислити інноваційно. Але ця статистика не говорить, що такі фахівці не існують, вона говорить про неправильному підборі і розстановці кадрів на місцях.

Під час фінансової кризи, компанії були змушені зберегти фінансову гнучкість і робити великі скорочення за витратами, в тому числі і економити на підборі персоналу і на співробітниках в цілому.

Але зараз знайти талановитого фахівця все важче і важче, ми рухаємося в бік глобальної кризи цікаво. Роботодавці повинні переглянути свою модель роботи з технологією підбору персоналу, а також розробити надійну стратегію формування команди, яка в певному сенсі «виробляє» талант, вони повинні виконувати свої довгострокові бізнес - стратегії. Дотримуючись старих припущень, що на команді можна економити і надолужити згаяний час вдасться, в сучасних умовах конкуренції бізнесу, залишає бізнес у небезпеці.

Ми працюємо щодня з десятками кандидатів і роботодавцями. Це дозволяє нам скласти загальну картину того, що відбувається, як на ринку праці, так і в бізнесі в цілому. Висновок є тільки один - успішний, конкурентний бізнес - це правильна стратегія і тактика, до якої включений кваліфікований талановитий персонал

Керуючий партнер Консалтингової компанії «Глорія»
Людмила Петрученко