Відпочивати не час: чому варто шукати роботу влітку

Вже так повелось, що більшість із нас сприймають літо, виключно як час для відпочинку - як той період, коли весь вільний час потрібно проводити біля річки або біля мангала із апетитно пахучим шашликом. Однак ця омана і якщо вам потрібно робота, то саме зараз - в жаркий літній сезон варто почати пошуки  підходящого місця для майбутньої служби. Чому? Чим так хороший пошук роботи в літній час? Які переваги у пошуку потенціального місця служби в літній час? Розберемось.

Перша перевага пошуку роботи в  жаркий літній сезон заключається в тому, що більшість із тих, хто потенціально міг би бути вашим конкурентом, претендувати на бажане робоче місце, відкали власне працевлаштування до осені. Отже, на все ж активному ринку з пошуку персоналу набагато менший рівень конкуренції, а значить, набагато високі шанси підшукати хорошу роботу.

Вище ми  вже згадали той факт, що ринок з пошуку персоналу в літній сезон являється достатньо активним. Це правда і це факт. Так-так, навіть не дивлячись на усталену думку, жарким літом компанії шукають підходящих спеціалістів навіть більш активно, ніж раніше. З чим це пов'язано? По-перше, менеджери з пошуку персоналу вліткум менш загружені, у них з'являється час для оголешення нових, часто дуже цікавих, привабливих вакансій. По-друге, влітку співробітники багатьох компаній йдуть у відпустку і підприємства шукають для них тимчасому заміну. Від останньої, ні в якому разі не варто відмовлятись.

Чому вам варто влаштуватись влітку навіть на тимчасову роботу? Якщо ви будете працювати по тій спеціальності, на яку мрієте працевлаштуватись на постійній основі, то є шанс відмінно зарекомендувати себе і отримати запис в трудову книжку. Відмінна рекомендація  - це шанс того, що на постійному місці служби вас залишать працювати і з приходом холодної осені. Ну, а що стосується запису в трудовій, то це хороший бонус для слідуючого надходження на службу.

Так як ми стали говорити про сучасну роботу, то варто сказати, що влітку подібних спеціалістів шукають підприємтсва різноманітних сфер. Однак найбільший попит в цей час спостерігаєтьсяна репетиторів і нянь
( батьки шукають, чим і де зайняти своїх дітей в міжшкільний період), будівельників (літо - традиційно кращий час для різноманітних будівельних робіт). Загалом, влітку у вас буде непоганий шанс влаштуватись в оздоровчу установу культ-організатором, медичним робітником, поваром і т.д.

 

Чому ще варто шукати роботу саме влітку? Тут спрацьовує і ще один важливий психологічний аспект. Влітку ми з вами більш розслаблені, білш милостиві, більш веселіші і привітливі. Ще б пак, адже за вікном так жваво світить сонечко, так голосно співають пташки, а після служби чекає чудовий відпочинок. Примірно так думають кожен із нас , і співробітники кадрових служб - не виключення. А це значить, що пройти будь-яку співбесіду вам потенціально буде на порядок простіше, ніж аналогічне випробування, але вже в  холодний, вогкий період. Важливо,загалом, правильно підготуватись до цієї самої співбесіди. Пам'ятайте, що йдучи в офіс навіть найжаркішим літом, ви ні в якому разі не повинні виглядіти "по пляжному". Строгі брюки або юбка, біла блузка із короткими рукавами чи акуратна зачіска - ось як повинен виглядати потенціальний робітник, відправляючись на літню співбесіду.

Надіємось, що після прочитання всього, приведеного вище, ви не тільки почнете активно шукати бажану роботу влітку, але і неодмінно знайдете необхідну службу. Ми щиро бажаємо вам успіху в нелегкій справі пошуку роботи.