Вибір кадрового агентства за відгуками

 

Пошук та підбір персоналу починається з пошуку рекрутингового агентства. І це так само важливо, і є запорукою успішного закриття вакансій. Як вибрати кадрове агентство - питання, яке цікавить багатьох роботодавців. Найголовнішим принципом вибору рекрутингового агентства є професіоналізм його співробітників, їх місце на ринку послуг підбору персоналу та конкурентні позиції серед інших подібних компаній.

 

Професіоналізм компанії з підбору персоналу можна виміряти якістю і кількістю закритих її вакансій своїх клієнтів. Гідна рекрутингова компанія повинна сміливо брати вакансії клієнтів, надавати їм можливість вибору оптимальних умов співпраці й успішно реалізовувати проекти підбору персоналу. Відгуки про діяльність кадрового агентства представляються у вигляді переліку клієнтів, яких компанія відкрито позиціонує. Так як загальнозрозумілою є той факт, що тільки успішне і взаємовигідне співробітництво, як результат успішного закриття вакансій, може привести до того, що кадрове агентство відкрито подає інформацію про таких.

 

Прекрасної рекомендацією для будь кадрової компанії буде наявність довгих, міцних професійних відносин з клієнтами рекрутингових послуг. Адже завоювати клієнта у високій конкурентному середовищі рекрутингових послуг складно, але цілком можливо. Для цих цілей існує реклама і правильне позиціонування компанії на ринку праці. Більш складною видається завдання утримати напрацьованого клієнта. В таких питаннях фактором вибору виступає тільки якість виконання взятих на себе компанією зобов'язань з пошуку і підбору персоналу. Роботодавець є особою, яка оплачує послуги підбору та пошуку персоналу, саме тому він має право вимагати, від компанії виконавця (рекрутингового агентства) дотримання всіх договірних умов і якісного виконання роботи.

 

Відгуки таких клієнтів не завжди, і часто, ніколи не подаються на корпоративному сайті компанії. Сам факт наявності таких тривалих і плідних відносин, вже говорить сам за себе. Говорить про те, що кадрова компанія є надійним джерелом підбору персоналу. Кожне різне думку можна по-різному трактувати, але бажання продовжувати співпрацю підтверджує правильність вибору кадрового агентства з відгуків, які залишили їх клієнти, залишаючись з агентством в міцному діловому співробітництві.

 

Чорноног Юлія