Сучасна вакансія: Java backend розробник

Вибираючи для себе професію, кожен з нас хочеться займатися не тільки тим, що подобається, а й тим, що приносить хороший дохід. Останнім часом чи не найбільший прибуток отримують так звані веб-розробники. Втім, веб-розробники не тільки можуть справедливо розраховувати на високу заробітну плату. Такі фахівці ще й постійно затребувані і в нашій країні, і за кордоном. Більш того, дуже часто в сучасне рекрутингове агентство (Київ) «Глорія» та інші подібні компанії столиці звертаються представники іноземних підприємств не тільки з метою найму веб-розробників на умовах віддаленого співробітництва. Останнім часом до українських фахівців все частіше надходять пропозиції про релокації. Отже, якщо ви роздумуєте над можливістю переїзду в іншу країну, варто всерйоз подумати про веб-розробці, як про основний напрям діяльності.
 
Веб-розробник веб-розробнику ворожнечу. Наприклад, останнім часом особливо затребувані на ринку Java backend розробники, тобто фахівці, які займаються написанням сценаріїв для серверів. Головна відмінність Java backend-розробників від просто backend-розробників в тому, що перші працюють з використанням серверного мови програмування Java. Втім, якщо ви володієте іншими мовами програмування (Note JS, Perl, Ruby, Python, PHP), то у вас також непогані шанси влаштуватися на роботу backend-фахівцем.
 
Бекенда-розробники відповідають за створення «серверної» частини тих чи інших додатків. Інакше кажучи, саме вони створюють архітектуру, бази даних, програмну логіку IT-продукту. Втім, на плечі Java backend-розробників зазвичай лягають обов'язки і по оптимізації раніше створених додатків. Мова звичайно тут йде про підвищення ефективності роботи програми, збільшення швидкості його функціонування і (або) розширенні наявної бази даних.
 
Дуже рідко Джава бекенда-фахівці працюють поодинці, самостійно. Найчастіше їм доводиться активно взаємодіяти з frontend-фахівцями. Останні, нагадаємо, відповідають за зовнішні елементи програми.
 
Приходячи на роботу в ту чи іншу компанію, перше, на що може розраховувати веб-розробник (особливо це актуально для молодого фахівця без досвіду) - посаду стажиста у відділі розробки. Втім, навіть якщо у вас багате портфоліо і значний стаж, вас, швидше за все, спочатку візьмуть тільки на випробувальний термін. Якщо ви добре зарекомендуєте себе, то незабаром (від 1 до 3 місяців) можна буде отримати посаду молодшого бекенда-розробника. Подальше рух по кар'єрних сходах дозволить вам зайняти пост спочатку просто backend-розробника, потім старшого розробника. Потім слід посаду керівника групи розробників, менеджера проектів і, нарешті, керівника відділу розробки, ІТ-директора.
 
Незалежно від того, хочете ви зайняти посаду веб-розробника або, навпаки, вам потрібен фахівець на подібну вакансію, настійно рекомендуємо відвідати рекрутингове агентство (Київ) «Глорія». Дана компанія професійно виконує підбір персоналу, пошук кандидатів вже більше 10 років. Причому головна спеціалізація «Глорії» - це саме it рекрутинг. Ще раз нагадаємо, що дане агентство виконує пошук кандидатів, підбір персоналу не тільки для вітчизняних підприємств. Серед постійних клієнтів - безліч іменитих, великих закордонних компаній. It рекрутинг від компанії «Глорії» - це завжди професійний підхід і максимальна орієнтація на якісний кінцевий результат!