Що не потрібно писати (вказувати) в резюме.

Дорогі друзі, хочемо звернути Вашу увагу на складання резюме. Ми вже не раз писали на нашому корпоративному сайті рекомендації щодо складання резюме. Хочемо сьогодні вказати на ті моменти, які не треба писати в резюме. Важливо знати, що і як писати, але так само, важливо знати, що не писати в резюме.

Так, розміщуючи своє резюме на різноманітних job порталах, і розсилаючи його на різні пропозиції, Ви не знаєте, в які руки воно потрапить. Тому вказуючи свої контакти і відомості про проживання, не пишіть вулицю, точний номер будинку і номер квартири в якій Ви проживаєте. Ми бачили багато резюме, в яких здобувач вказує номер будинку, номер квартири і ще й примітка в дужках «прописка». Будьте пильні. Таким чином, вказуючи адресу своєї прописки, у відкритому доступі в мережі, Ви можете легко стати жертвою для всіляких шахраїв. Адже у вашому резюме, є вся інформація про Вас. Як Вас звати, Ваш сімейний стан, наявність дітей, Ваша освіта, Ваш трудовий стаж, Ваші контактні телефони, Ваш скайп і, до того ж, адреса Вашого місця проживання або прописки.

Не варто в резюме вказувати серію і номер свого паспорта. Це не анкета персональних даних, а документ, який повинен містити інформацію про професійні навички, досвід роботи, Вашу освіту та іншої інформації, зазвичай необхідної при розгляді кандидатури людини для найму на роботу. Але ніяк не Ваші паспортні дані.

Коли Ви пишете про свою освіту, вказуйте рік вступу, рік закінчення навчального закладу, сама назва навчального закладу, Вашу спеціальність, спеціалізацію і ступінь освіти. Але не пишіть номер свого диплома. Деякі претенденти переписую всю інформацію з диплома, включаючи номер і дату видачі. Не варто цього писати.

Багато претендентів в своєму резюме вказують імена, прізвища, посади та прямі контактні мобільні телефони своїх рекомендодателей. Як правило, це їх колишні керівники. Не прийнято залишати в своєму резюме, яке Ви публікуєте на job порталі контактні дані третіх осіб. Ви може просто вказати від якого фахівця (просто вказуєте посаду, не пишете персональні дані співробітника на цій посаді в компанії) можуть бути надані рекомендації.

Це ще не вся інформація, не всі рекомендації, що не прийнято писати в резюме. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

 

Людмила Петрученко