Релокацію ТОП менеджерів, кого і де цінують з України

Сьогодні все частіше можна почути такий термін, як «релокацію персоналу». Більш того, і сам цей термін, і його застосування стає все більш актуальним для українських топ-менеджерів і не тільки. З огляду на це компанія «Глорія», головна галузь роботи якої - рекрутинг (Київ, Україна), а одна з ключових спеціалізація - пошук і побори ТОП менеджерів, вирішила нам дати пояснення з цього приводу.
 
Почнемо з самого початку, тобто з того, що взагалі являє собою релокацію персоналу. Отже, під цим терміном, якщо говорити максимально простою, зрозумілою мовою, варто розуміти переїзд фахівця в інше місто, регіон, країну зі збереженням тієї ж сфери діяльності. Причому ця сама релокацію може відбуватися в рамках однієї компанії (наприклад, людини «з області» переводять в місто), а може і в рамках різних підприємств (співробітника «переманила» компанія-конкурент з іншого міста або навіть країни).
 
З тим, що ж являє собою релокацію, ми розібралися. А тепер давайте поговоримо про подібний переїзді в розрізі сучасних українських ТОП-менеджерів, тобто спробуємо розібратися з тим, куди і яких фахівців цього профілю звуть і чому вони погоджуються.
 
Співробітники агентства «Глорія» - агентства, що виконує, в тому числі і підбір керівного персоналу, склали невеликий рейтинг щодо того, яких саме українських ТОП-менеджерів найчастіше запрошують працювати за кордон. По-перше, це фінансові та генеральні директори, а також фахівці в області продажів, маркетингу. По-друге, за кордоном користуються попитом і начальники виробництв, технічні директори, головні технологи. Причому в даному випадку маються на увазі фахівці, які працюють і на харчових, і на нехарчових підприємствах. А ще дуже затребувані «за бугром» ТОП-менеджери, які працюють в області СЕО, цифрового маркетингу.
 
Куди саме запрошують українських ТОП-менеджерів? Якщо спиратися на дані рекрутингового агентства «Глорія», то пошук і побори ТОП менеджерів тут найчастіше замовляють представники компаній з Німеччини та Польщі, Британії та Ізраїлю, Швеції та Норвегії, Данії.
 
А тепер давайте поговоримо про те, чому ж українські ТОП-менеджери погоджуються їхати за кордон. Перший і головний привід - це, звичайно ж, куди більш приваблива заробітна плата. Зазвичай представники іноземних компаній пропонують вітчизняним менеджерам на 10-30, а іноді і на 50% більший дохід, ніж це було в Україні. Звичайно ж, дає своє і непоганий соціальний пакет, а також активна допомога в отриманні візи і безпосередньому переїзді. Все це разом з куди кращими умовами праці та життя, як раз і змушує наших співвітчизників погоджуватися на переїзд.
 
До слова, вище наведені далеко не всі чинники, які приваблюють вітчизняних фахівців за кордоном. Особливо марнославним, наприклад, подобається можливість зайняти більш престижну посаду або мати в підпорядкуванні більшу кількість людей. Більш складні, цікаві завдання приваблюють допитливих і т.д.
 
Якщо ви хочете більше дізнатися про те, як відбувається підбір керівного персоналу з подальшою релокацію, то ви можете задати всі, що виникли питання фахівцям компанії «Глорія». Ще раз нагадаємо, що основним профілем роботи цього агентства є рекрутинг. Київ (Україна) - ось основний регіон роботи компанії, однак вона охоче шукає персонал і в інших містах країни, а також активно співпрацює з замовниками з-за кордону.
 
Ви можете сміливо довірити підбір керівного персоналу співробітникам компанії «Глорія» - це рішення точно буде вдалим!