Рекрутингові компанії - методи пошуку співробітників

 

Рекрутингові компанії - методи пошуку співробітників

 

За останні п'ять років ринок праці в Києві і Україні в цілому, зазнав істотних формацій і змін. Причиною цьому послужило розвиток нових промислових напрямків, економічна криза, підвищення вимог до компетенції фахівців, посилення соціальної відповідальності компаній виробників. Київ, будучи столицею, особливо відчуває динаміку на ринку праці. Так, уже давно неможливо підібрати головного бухгалтера на підприємство, шляхом подачі оголошення про вакансію в газету або будь-який інший джерело ЗМІ. Пошук співробітників не може здійснюється шляхом простого відбору резюме. Для якісного відбору компетентного персоналу, рекрутингові компанії застосовують сучасні методи та технології пошуку та підбору кадрів.

 

Консалтингова компанія «Глорія», будучи лідером ринку кадрових агентств Києва, впроваджує і використовує тільки найефективніші і сучасні методи рекрутингу. Реалізований нами підбір персоналу - це визначення найталановитіших, що підходять, кращих кандидатів, які підходять підприємству (замовнику послуги пошук співробітників), і комплексний супровід кожного HR проекту.

 

Багато рекрутингових компаній є занадто недосвідченими або статичними, що заважає їм якісно виконувати підбір персоналу, враховуючи сучасні тенденції та умови ринку праці Києва. Консалтингова компанія «Глорія» володіє багаторічним досвідом роботи, постійно удосконалює свою технологію роботи і має професійно важливими знаннями, завдяки цьому, ми забезпечуємо стабільно високий рівень надаваних нами послуг. Висока майстерність дозволяє нам завжди підтримувати не тільки високий рівень, але й виконувати свою роботу оперативно, оперативно давати рішення роботодавцю у кадрових питаннях.

 

Консалтингова компанія «Глорія», як надійний партнер для підбору персоналу здійснює пошук висококваліфікованих кадрів, самостійно проводячи відбір і пропонуючи кожному клієнтові тільки готовий HR результат. Рекрутинг від нашої кадрової компанії, це підбір співробітників вищої ланки, ТОП - менеджменту, в тому числі і на заміщення унікальних або нових на ринку праці посад; це робота із середнім управлінським ланкою, допомога у закритті типових позицій; це створення бази резюме, згідно з вимогами клієнта (Resume box); це масовий підбір персоналу по Києву та Україні (Mass recruitment) і підбір тимчасового персоналу.

 

Людмила Петрученко