Рекрутингове агентство Глорія: знаходимо IT таланти в будь-яких напрямках

Рекрутингове агентство Глорія: знаходимо IT таланти в будь-яких напрямках

Розумний керівник абсолютно будь-якого сучасного підприємства цілком чітко розуміє, що його компанії не вдасться домогтися успіху без якісної ІТ-підтримки. Саме для цього сучасні бізнесмени якраз і починають шукати для своїх компаній відповідних фахівців. Але вся біда зазвичай полягає в тому, що багато сьогоднішніх підприємці, далекі від інформаційного світу, просто не розуміють, які саме ІТ-співробітники їм потрібні. І одна справа, якщо людина звертається в професійне рекрутингове агентство (Київ, благо, має в своєму розпорядженні такими в достатній кількості), і зовсім інша, якщо він вирішує вести підбір і пошук it фахівців своїми силами. У другому випадку проблем, труднощів і маси даремно витраченого часу просто не уникнути. Але якщо ви хочете вибрати саме такий шлях і професійна послуга «підбір персоналу» вам не до вподоби, сподіваємося, що невелика довідка, наведена нижче, дозволить вам трохи розібратися в ситуації і заощадити свої сили, нерви і гроші.
 
Відразу ж обмовимося, що далі ми будемо писати про ті чи інші ІТ-фахівцях максимально простим, народним, живою мовою, щоб навіть у самого далекого від інформаційного світу людини не виникло ніяких питань, сумнівів, непорозумінь.
 
Отже, почнемо з програміста, а вірніше з того, ким же є такий фахівець, що саме він робить. А робить такий співробітник наступне - він буквально пише, створює різні програми, програми та змушує їх працювати на тих чи інших пристроях. До речі, врахуйте, що програміст програмісту ворожнечу. Є, наприклад, веб-програмісти, які спеціалізуються на створенні сайтів. Тоді як налаштуванням 1С-системи займаються профільні 1С-програмісти. Отже, вам потрібно буде виконувати підбір і пошук it фахівців цього профілю ще й орієнтуючись на конкретні потреби своєї компанії.
 
Якщо програмісти потрібні далеко не кожній компанії і далеко не завжди, то з системними адміністраторами все йде з точністю до навпаки. У великих і середніх компаніях такі співробітники зазвичай працюють штатно. Якщо ж підприємство має скромні розміри, тільки почало своє існування, то системний адміністратор тут цілком може бути приходять (це відмінний спосіб заощадити свої гроші). Так що ж саме буде робити системний адміністратор? Головне завдання такого фахівця - це коректна робота всієї комп'ютерної та оргтехніки вашої компанії. Тобто він буде налаштовувати роботу комп'ютерів, підключати до них принтери, видаляти віруси, з'єднувати всі ПК в мережу і виконувати інші подібні завдання.
 
Якщо згадані вище веб-програмісти спеціалізуються на створенні сайтів, то SEO-фахівці є справжніми доками в справі виведення цих самих сайтів на перші рядки в результаті видачі пошукових запитів. Іншими словами, чим більше кваліфікованого SEO-співробітника ви приймете на службу, тим швидше ваш сайт займе перші рядки в результаті видачі відповіді на той чи інший тематичний запит.
 
Залишилися ще якісь питання, сумніви? Тоді радимо вам все-таки звернутися до профільного рекрутингове агентство. Київ в своєму розпорядженні подібних і воно називається «Глорія». Головний плюс цього агентства в тому, що у нього є спеціалізація і це саме it рекрутинг. Київ - ось той регіон, де «Глорія» професійно виконує it рекрутинг. Київ, втім, є не єдиним місцем в Україні, де працюють фахівці цієї компанії. При необхідності, послуга «підбір персоналу» тут може бути надана і представникам компаній з інших міст України і навіть світу.