Рекрутинг в Києві - Консалтингова компанія «Глорія»

Поняття «рекрутинг» з'явилося в нашій країні не так давно. Спочатку всі ставилися до нього досить скептично. Проте з часом актуальність його стала зростати. Багато в чому це пов'язано з поточною ситуацією на ринку праці. З іншого боку. Ефективність рекрутингу також стала визначальним моментом. Суть його в тому, що роботодавцям більше не потрібно витрачати свій час та інші важливі ресурси на самостійний пошук співробітників. Тепер цим може займатися рекрутингове агентство. Особливо актуальна послуга з підбору персоналу сторонніми компаніями для таких великих міст, як Київ. Справа в тому, що саме тут сконцентровано максимальну кількість шукачів та претендентів на посади в самих різних сферах. На жаль, на даний момент попит багаторазово перевищує пропозицію. Число претендентів з кожним місяцем стає все більше. Ефективність самостійного пошуку опиняється під великим питанням. Однак є прекрасний вихід, тому що існують такі компанії, як Глорія. Підбір персоналу тут проводиться на найвищому рівні завдяки досвідченим співробітникам, котрі володіють найсучаснішими засобами, ресурсами та методиками відбору.

Рекрутинг - це не просто пошук співробітника. Все не так просто, як може здатися на перший погляд. Потрібно вміти грамотно оцінювати претендента. Як правило, це відбувається в кілька етапів, включаючи особисте інтерв'ю і перевірку наданої здобувачем інформації. Більш того, будь-яке велике рекрутингове агентство володіє своїми джерелами. Це можуть бути свої вже напрацьовані бази резюме. З їх допомогою знайти співробітника набагато простіше. Адже всі кандидати, які потрапили в цю базу, вже пройшли попередню перевірку та оцінку. Ще одним важливим моментом є вимоги самого роботодавця. Мало просто знайти відповідного працівника. Потрібно, щоб він повністю відповідав цим вимогам. А це включає в себе наявність освіти, навичок, досвіду роботи та додаткових аспектів, які можуть зіграти вирішальну роль. У компанії Глорія підбір персоналу проводиться строго відповідно з такими вимогами. Фахівці компанії використовують для роботи лише перевірені методики, які неодноразово приводили їх до успіху. Підтвердженням цього факту є велика база клієнтів. До речі, цей момент дуже вигідний також і для здобувачів, які хочуть працювати в перевірених і надійних компаніях в місті Київ.

Сучасний рекрутинг поєднує в собі великий комплекс послуг і заходів, які спрямовані на оперативний і якісний пошук співробітників. Ні що не стоїть на місці. Цей вид послуг також розвивається і вдосконалюється. Разом з ним удосконалюються і співробітники компанії Глорія. Все це, дозволяє нашим клієнтам знаходити кращих фахівців за максимально короткий час. Ми також пропонуємо гнучкі умови співпраці і працюємо без передоплати. Це стане гарантією гарного результату.

 

Людмила Петрученко