Професія Content Manager, місця для роботи

Ті, хто  недавно шукав роботу в мережі, напевно не раз стикались із оголошеннями із такою вакансією, як «Content Manager» або «Контент Менеджер». Але що ж це за професія така, коли і як вона з'явилась, де працюють і скільки отримують подібні спеціалісти? Про все це ми запитали у спеціалістів «Глорія» - рекрутингового агентства, яке професіонально виконує пошук та підбір персоналу. Київ являється основним місцем роботи агентства, але воно також регулярно виконує  професіональний  підбір перосналу в інших міста країни, в тому числі і для клієнтів із-за кордону. Враховуючи це, приведена вище інформація про контент менеджерів буде дійсно корисною,актуальною з позиції не тільки українського, але і  міжнародного ринку праці.

Почнемо з того, що подібна професія з'явилась разом із появою першого сайту. Не дивно, адже контентом прийнято називати всю графічну, текстову та відео-інформацію,яка є на тому чи іншому ресурсі. Як результат, контент-менеджер - це той спеціаліст, який таку інформацію находить, підбирає (іноді створює особисто), а потім розміщує на сайті.

Заради справедливості відмітимо, що труд контент менеджера не такий простий і легкий, як це може здатись спочатку. Справа в тому, що далеко не кожну новину, не кожну картинку або фотографію можна і потрібно добавляти на сайт. Весь матеріал ресурсу обов'язково повинеи відповідати вимогам SEO (пошукова оптимізація). Відповідно, контент менеджер повинен бути знайомий із основними принципави SEO.

Крім того, оскільки контент менеджер часо приходиться работать саме із текстовими контентом, важлива грамотність, вміння писати без помилок, а також знаходити ці самі помилки в уже створених іншими текстами.

Сам процес додавання контенту на сайт також часто буває не таким простим та легким, як може здатись спочатку. Щоби зробити все швидко, грамотно та якісно, просто контент менеджер повинен володіти основними мовами програмування. Ну, а хороший контент менеджер ці  самі оснвоні мови повинен взагалі знати досконало.

Вище ми перерахували основні професійні навички, знання, якими повинна володіти людина для того, щоб отримати посаду контент менеджера. Але рекрутингове агентство «Глорія» та його провідні фахівці запевняють, що і без деяких особистих якостей утриматися на подібній роботі буде просто неможливо. Отже, рекрутингове агентство «Глорія» запевняє, що працювати контент менеджером без посидючості, здатності довгий час виконувати монотонну роботу не можна. Також важливими є уважність, акуратність і здатність працювати з великими обсягами інформації.

Виходячи з усього, перерахованого вище, місце роботи контент менеджера - це, звичайно ж, той чи інший сайт. Що ж стосується того, де фактично повинна знаходитися людина під час виконання подібних обов'язків, то це найчастіше власний будинок. Так-так, звичайно контент менеджери працюють віддалено, тобто з власного будинку. Рідше подібні фахівці змушені працювати з офісів. У такому випадку мова йде про контент менеджерах великих новинних порталів, СЕО-студій, ЗМІ, рекламних агентств і т.д.

Що стосується заробітної плати, то в середньому контент менеджери отримують від 5 до 20 тисяч гривень за один місяць роботи. Ясна річ, що чим більше у людини навичок, знань, досвіду, тим на більшу суму щомісячної винагороди він може розраховувати.

Ви хочете влаштуватися на роботу контент менеджером? Вас, навпаки, цікавить грамотний підбір фахівців подібного профілю? І в першому, і в другому випадку вам допоможуть співробітники агентства «Глорія», які вже багато років виконують пошук і підбір персоналу. Київ - ось основне, але не єдине місце роботи компанії. Підприємство також виконує підбір фахівців і в інших містах країни. Причому ще раз нагадаємо, що професійний підбір персоналу співробітники «Глорії» часто здійснюють для зарубіжних замовників.