Позиція вищого управлінського рівня - директор туристичного агентства

Позиція вищого управлінського рівня - директор туристичного агентства

Туризм завжди був і буде досить перспективним бізнес-напрямом. Але подібна підприємницька діяльність буде гарантовано приносити прибуток тільки за умови правильного менеджменту, тобто управління. Забезпечувати цей найправильніший, грамотний менеджмент вашому бізнесу повинен він - управлінець вищого рівня - директор туристичного агентства. Але як правильно вести пошук і підбір персоналу такого класу? Чи потребує робота на керівну посаду особливого підходу при пошуку співробітника? Відповіді на це питання нам надало авторитетне столичне агентство з підбору персоналу «Глорія» - компанія, яка вже більше 10 років професійно виконує різнорівневу рекрутинг (Київ).
 
Для того щоб краще розуміти, який саме працівник вищої ланки вам необхідний, агентство з підбору персоналу «Глорія» радить визначити коло основних обов'язків подібного працівника. Отже, по-перше, директор туристичного агентства повинен буде забезпечувати безперебійну роботу бізнесу. У тому числі це передбачає контроль працездатності наявних співробітників, а також своєчасне розширення, оновлення штату. Звичайно ж, цей напрямок роботи передбачає і підтримку постійного контакту з бізнес-партнерами, якими в даному випадку зазвичай виступають готелі, авіакомпанії.
 
По-друге, важливою є не тільки безперебійність усіх робочих процесів, а й наявність всіх можливих зусиль для того, щоб підвищити прибуток компанії, збільшити рівень продажів, кількість клієнтів і т.д. В рамках цього напрямку діяльності директор повинен постійно вводити нові продукти і послуги, відстежуючи динаміку, попит на ринку. Важлива також і постійна мотивація співробітників, як моральна, так і, можливо, за рахунок введення найбільш придатною в кожному конкретному випадку системи матеріальних заохочень.
 
По-третє, саме директор повинен вирішувати і вирішувати всі поточні спірні, конфліктні ситуації, які можуть виникнути в колективі, з бізнес-партнерами або клієнтами. При цьому важливо буде підтримувати хороший імідж, бездоганну репутацію компанії всіма можливими і доступними для цього способами.
 
Для того щоб директор туристичного агентства міг виконувати всі, озвучені вище обов'язки, йому буде потрібно не тільки профільну освіту і чималий (мінімум - 10 років) досвід роботи в галузі. Також подібний фахівець повинен володіти і деякими іншими важливими якостями:
 
комунікабельність. Комунікабельність в даному випадку потрібна і для того, щоб шукати нових і налагоджувати добрі стосунки з уже наявними партнерами. Потрібно цю навичку і для того, щоб наймати співробітників, а також формувати сприятливу атмосферу в колективі;
стресостійкість. У будь-яких ситуаціях директор туристичного агентства повинен залишатися зібраними, ввічливим, чемним і делікатним. Для представника даної професії з характерними сезонними піковими навантаженнями це дуже важливо;
креативність. Щоб придумувати нові цікаві продукти, акції, способи підвищення особистої зацікавленості персоналу, директор повинен бути досить креативним;
організаторські навички. Злагоджена робота бізнесу можлива тільки при гармонійній, вірно налагодженій роботі колективу. Отримати все це директору вдасться тільки при наявності хороших організаторських навичок і т.д.
Так як же вести пошук і підбір персоналу на посаду директора туристичного агентства? Агентство з підбору персоналу «Глорія» радить починати з перевірки стажу роботи і диплома потенційного співробітника. Що ж стосується того, як перевірити наявність необхідних особистих якостей, то тут вступає в справу професійний рекрутинг. Київ і його фахівці з агентства «Глорія» радять використовувати спеціальні тести, в тому числі і стрес-тести. Не знаєте, як це правильно робити? Тоді, щоб ваша робота на керівну посаду удостоїлася хорошого кандидата, краще довірити процес пошуку співробітника фахівцям - тієї ж компанії «Глорія».