Пошук та підбір персоналу в Україні

Рекрутинг стає чи не основним способом взаємодії між підприємцями і різними агентствами, що надають свої послуги. Ці послуги можуть бути найрізноманітнішими і включати в себе бухгалтерське обслуговування, ведення податкового обліку і навіть пошук персоналу. Остання послуга є найбільш затребуваною сьогодні не тільки в місті Київ, але і у всій Україні. Пов'язано це в першу чергу з непростою ситуацією на ринку зайнятості. Багато керівників компаній чудово знають, що пропозиція значно перевищує попит в даному випадку. Іншими словами вільних вакансій набагато менше, ніж претендентів. Така ситуація дуже ускладнює підбір персоналу, роблячи його неймовірно витратним для будь-якого підприємства навіть у тому випадку, якщо в ньому є відділ, що займається набором співробітників. Підчас просто не вистачає часу і ресурсів на те, щоб серед сотень кандидатів вибрати саме того, хто найбільш підходить на певну посаду. Тому дуже часто вибирають першого-ліпшого здобувача . Результати можуть бути не найприємнішими. Часто доводиться попросту шукати йому заміну в терміновому порядку. Саме рекрутингові агентства дозволяють уникнути таких складнощів і вирішити проблему пошуку співробітника максимально ефективно і швидко. Одним з лідерів на даному ринку є Консалтингова компанія Глорія.

Рекрутинг дуже зручний для будь-якого виду діяльності. Головна його перевага в тому, що він дозволяє мінімізувати витрати. Підприємцю не потрібно створювати додатковий відділ, обладнати нові робочі місця і платити щомісячну заробітну плату співробітникам. Досить звернутися в спеціалізоване агентство і заплатити лише за виконану роботу або виконану послугу. Такий вид співпраці відомий багатьом сьогодні як аутсорсинг. Він особливо актуальний у такому питанні, як підбір персоналу. При цьому він може зачіпати і іншу діяльність підприємства. Наприклад, фахівці компанії Глорія проводять не тільки пошук персоналу в місті Київ, але також його оцінку. Це - дуже важливий момент у створенні штату кваліфікованих співробітників. Така оцінка дозволяє швидко виявити можливі слабкі місця у вашій команді або, навпаки, позначити найбільш якісних і видатних співробітників, яким необхідно дати можливість реалізувати свій потенціал.

Компанія Глорія здійснює свою успішну діяльність на даному ринку протягом уже більше 6 років. При цьому компанія володіє бездоганною репутацією, так само як і її співробітники. Вони мають колосальний досвід у пошуку та підборі кандидата на будь-яку посаду, починаючи від менеджера з продажу, закінчуючи керівником вищої ланки. До того ж, тут вам запропонують найбільш вигідні умови співпраці, а також гнучкі схеми оплати. З перших же днів співробітництва ви зможете оцінити всі переваги сучасного рекрутингу.

 

Людмила Петрученко