Пошук потрібного фахівця для Вашого бізнесу, Глорія

Київське агентство з підбору персоналу «Глорія» виконує по-справжньому якісний підбір персоналу з гарантією для практично всіх сфер, включаючи і IT рекрутинг. Причому принцип про кадрах, які вирішують все і всюди, тут застосовують не тільки, коли потрібно високопрофесійний керівний персонал. Підбір (Київ, фахівцями «Глорія») співробітників, в будь-якому випадку, реалізується на вищому рівні зі скрупульозним виконанням всіх складових конкретного замовлення. На перше місце незмінно ставиться відомий постулат про те, що професіоналізм працівників безпосередньо впливає і на прибуток підприємства, і на репутацію компанії в діловому світі. Тому якісний підбір персоналу з гарантією для «Глорії» - незмінна норма!
 
Якщо потрібні хороші менеджери будь-якого рівня, в агентстві застосовуються такі методи, як хедхантинг або рекрутинг. У межах першого, коли потрібний фахівець переманює у конкурентів після формування технічного завдання, готується і вибірка підприємств, де буде здійснюватися пошук, і перелік претендентів, що цікавлять замовника. Далі реалізується і активний контакт зі встановленими кандидатами, і сам переговорний процес між замовником і фінальним претендентом на посаду.
 
Якщо говорити про рекрутинг, то в ходу у фахівців «Глорії» і скринінг, і ресечінг. Скринінг-резюме має на меті в стислі терміни провести аналіз маси претендентів для формування вибірки фахівців, які максимально повно відповідають вимогам до професії. Подібна фільтрація здійснюється з досвіду роботи, сфері діяльності, рівня кваліфікації, знання певних технологій і т.д. Іншими словами відбувається безпосередній пошук потенційних шукачів та первинний відбір кандидатів. Роботодавцю в результаті передається низку актуальних резюме.
 
Для мобільного відбору використовують іноді в агентстві і групову методику - скринінг-кімнату. Завдяки ній реально всього за пару годин для компанії-замовника підібрати до 10-ка перспективних кандидатів.
 
Метод скринінг-кімнати працює так: в окремому приміщенні після 20-хвилинної презентації, запрошеним претендентам на вакансії задається перелік питань. Після отриманих відповідей з кожним з добре показали себе претендентів, крім того, проводиться і 5-хвилинна індивідуальна бесіда старшим співробітником. Таке інтерв'ю в групі одночасно дозволяє охопити багато аспектів. Роботодавець під час проведення методики бачить на власні очі всіх кандидатів. При цьому легко виявляються ті люди, які задають або безглузді, або некоректні запитання. Крім того, визначається і така важлива складова роботи в команді, як взаємодія здобувачів один з іншим.
 
Уточнимо, вже на співбесіді (ресечінге) проводиться персональне оцінювання претендента, а конкретно, особистих якостей, мотивації і т.п. Результатом останнього виступає професійна, соціальна і морально-етична характеристика. Уточнимо, послуга ресечінга в «Глорії» передбачає такі складові, як відбір резюме; інтерв'ювання претендентів; соцпроверка кандидатів (соцмережі, рекомендації і т.п.). В результаті формується фінальний перелік резюме і проводиться заключне співбесіду вже з роботодавцем.
 
Пошук потрібного фахівця для Вашого бізнесу особливо актуальний для етапу серйозних перетворень. За великим рахунком тільки професіонали здатні забезпечити ідеальну відповідність претендента на певну посаду. Агентство з підбору персоналу «Глорія» підбере кандидатів на будь-які посади, включаючи і високопрофесійний керівний персонал. Підбір (Київ від «Глорія») здійснює і для IT рекрутинг-сфери.