Підбір кадрів в Києві

 

Пошук співробітників здійснюється різними шляхами і методами. Одним з найбільш вірних і благонадійних є звернення за послугами пошуку і підбору персоналу в рекрутингове агентство, так дана діяльність спочатку орієнтована на компетентний і професійний підбір персоналу.

 

У своїй діяльності, професійні рекрутингові компанії, до яких по праву належить Консалтингова компанія «Глорія», спираються на визнані, на ринку праці методи і техніки роботи з персоналом. Так, для професійного рекрутера, підбір кадрів представляє основну посадову функцію. І від ступеня його готовності та наявності, професійно важливих, навиком і умінь буде залежати великий відсоток результативності його праці.

 

Важливою професійною якістю спеціаліста є безоцыночне особисте ставлення до кандидатів, які претендують на відкриті вакансії, клієнтів рекрутингової компанії. Пошук співробітників припускає закриття актуальних вакансій, які рекрутингове агентство веде для своїх клієнтів. Менеджер з підбору персоналу (рекрутер) повинен розуміти, що його завдання підібрати людину, яка відповідає тій чи іншій вакантної позиції в руслі професійних навичок, професійних умінь, наявності спеціальної освіти, орієнтованості на ті ж комерційні погляди, що і компанія - працедавець. Підбір персоналу передбачає чітке розуміння рекрутером вимог компанії - замовника. Спеціаліст пошуку та підбору персоналу повинен, при виборі підходящих кандидатів, на вакансії клієнтів кадрової компанії, орієнтуватися суто на ті вимоги, що в ній викладені. Він має оцінювати кандидатів, виходячи з встановлених вимог у вакансії, з якою він працює. Хороший спеціаліст не використовує своїх особистих суджень і переконань, що є дуже важливим для роботи з підбору персоналу. Фахівець повинен чітко розуміти, що в рекрутингу немає правильних і неправильних, хороших і поганих, добрих і злих кандидатів, а є підходящі на вакансію і невідповідні. Для того щоб підбір кадрів здійснювався більш якісно, ​​клієнтові кадрового агентства слід вказувати, у своїх вимогах до майбутнього співробітника, не тільки важливі професійні критерії відбору, але й особисті. Розуміння їх допоможе рекрутеру зробити правильний вибір.

 

Людмила Петрученко