Перше працевлаштування в IT

Як відомо і ринок IT-праці, і фахівці IT - це особлива сфера, зі своїми правилами та відзнаками. По-перше, і подібні компанії, і фахівці IT - дуже широко представлені в віртуалі. По-друге, пошук фахівців для компаній подібного плану супроводжується, як то кажуть, моментальним поширенням інформації, як позитивного, так і негативного плану. По-третє, агентство з підбору персоналу «Глорія» зазначає, що за більшістю IT-спеціалізацій попит набагато вище пропозицій, а тому рекрутинг Київ (Україна) найчастіше використовує всі варіанти залучення, а також мотивації потенційних співробітників.
 
Слід також зазначити, що в даній області практично відсутнє таке явище, як кумівство. Як не дивно, пошук фахівців для компаній IT -профілю сьогодні активно ведеться і серед претендентів без профільної освіти. Головний критерій - практичні вміння і потрібний багаж знань, що дозволяє виконувати роботу на належному рівні. За великим рахунком, тут результат куди важливіше формальностей, а інструментарій цілком доступний, як і навчальні матеріали.
 
Агентство з підбору персоналу «Глорія» також відзначає для здобувачів, які планують перше працевлаштування в IT-сфері, стрімке зростання зарплат, якщо порівнювати з іншими областями або навіть c IT в західних країнах. Важливо розуміти, що і на зарплати початківці фахівці IT можуть розраховувати куди більш привабливі, ніж співробітники інших сфер.
 
Далі, конкретні рекомендації по першому працевлаштування в IT. Агентство з підбору персоналу «Глорія», в першу чергу, радить визначитися з цікавлять напрямком роботи, а може, навіть і з конкретною спеціалізацією. Логічно вибирати те, у чому вже є позитивний досвід. Зі спеціалізацією тісно пов'язаний і вибір технологій, в якому ви маєте намір себе реалізувати. Тут намічається палиця з 2-х кінцях. Якщо виберете одну із затребуваних, слід бути готовим до величезної конкуренції. Віддасте перевагу менш популярний аналог, тим самим зменшите шанс знайти роботу до душі. Уточнимо, агентство з підбору персоналу «Глорія», ведучи пошук фахівців для компаній IT-профілю, враховує такий параметр, як загальна кількість вакансій. Воно є непоганим непрямим показником числа вакансій для новачків, за умови наявності певної кореляції.
 
При виборі технології, експерти також рекомендують враховувати такі складові, як місце проживання, ступінь особистої зацікавленості, облік вже наявних навичок і сильних сторін, як професіонала.
 
І про точках входу на першу роботу. Кращий варіант, безумовно, звернутися до професіоналів. Рекрутинг (Київ, Україна) від «Глорія» - це бездоганна репутація і гарантований результат.
 
Якщо хочете шукати щастя самостійно, можна намагатися зробити це на спеціалізованих фріланс-біржах, надавати допомогу знайомим. Наприклад, початківець розробник може оформити для коханої куми портал магазину дитячого одягу і т.д. Хороший досвід реально отримати і в співпраці зі знайомими фрілансерами. Однак, при таких спробах на серйозні заробітки розраховувати не варто.
 
Відмінними точками входу на IT-ринок вважаються профільні курси фірм, після закінчення яких можливо і працевлаштування. Варті уваги і пропозиції IT-підприємств, що набирають персонал на інтернатуру. Причому експерти рекрутинг (Київ, Україна) «Глорія» рекомендують розглядати не тільки оплачувані варіанти останньої, а й безкоштовні аналоги. Спробувати себе в сюжеті профілі можна і у віддаленій, можливо, навіть спочатку неоплачувану роботу.