Перекваліфікація і самоосвіта - це тренд сучасності

Глорія - це відома рекрутингова компанія (Київ), яка не тільки надає різноманітні рекрутингові послуги за договором, здійснює швидкий пошук кандидатів, кваліфікований підбір персоналу, але і велику увагу приділяє просвітницькій, превентивної роботи. Пости від провідних фахівців компанії в рівній мірі цікаві, і колегам по цеху, і зацікавленим клієнтам підприємства. Мета цієї невеликої публікації - розповісти про потенціал перекваліфікації та користь самоосвіти.
 
Термін «перекваліфікація» в сучасному соціумі використовується для позначення професійної перепідготовки. Мається на увазі такий різновид додаткової освіти, коли на базі вже наявної професії у зацікавленої особи виходить оволодіти новою спеціальністю, причому за невеликий період часу. Йдеться про максимальні 3-ех місцях перепідготовки, після яких людина повністю готовий до роботи вже на новому місці. Головними труднощами перекваліфікації називають психологічну готовність людини до змін і обгрунтований вибір тієї спеціальності, яка по-справжньому затребувана на ринку.
 
Розповімо про перекваліфікацію в IT-ішніка. Уточнимо, такі рекрутингові послуги за договором на сьогоднішній день - найбільш затребувані в українських мегаполісах. Справа в тому, що підбір персоналу в IT-сферу, і специфічний, і непростий, адже в цій галузі найчастіше задіяні люди з особливим складом розуму, вимогами, спеціальними навичками. Більшість з них інтроверти, які воліють працювати на «удаленке» по досить специфічному графіком (в типові робочі години, вони, як правило, недоступні). IT-ішнікі, крім того, дуже вимогливі щодо особистого простору і неймовірно цінують свій час. І тривалі листування для них, і відвідування офісів для співбесід знаходяться в розряді, скоріше, неприємних заходів. Тому, перекваліфікація співробітників, коли потрібно IT підбір персоналу для конкретного підприємства, може стати хорошим виходом. Зрозуміло, швидкий пошук кандидатів для перекваліфікації повинен бути довірено справжнім професіоналам.
 
Далі має сенс зупинитися на користь самоосвіти. Його прийнято вважати, багато в чому, найкращою альтернативою не тільки підвищенню кваліфікації, а й другою вищою освітою. У чому ж криється такий унікальний потенціал самоосвіти? Головне, воно (при серйозному підході) забезпечує більш актуальні знання. Більшість інноваційних ідей сьогодні спочатку обговорюється в професійних блогах, а тільки потім публікуються у вигляді книг, вводяться в освітні програми і, як підсумок, викладаються учням. Самоосвіта, таким чином, надає можливість актуальні розробки підхоплювати, що називається, в зародку. Особливо останнім актуально при навчанні того, що, так чи інакше, має відношення знову ж до IT-технологій. У цій сфері, як відомо, у знань в підручниках, на превеликий жаль, статус безнадійно застарілих.
 
І в кінці рекрутингова компанія (Київ) «Глорія» наводить основні плюси самоосвіти:
 
1. Набагато більше мотивація для навчання, завдяки актуальності та індивідуальності останнього.
 
2. Можлива і найбільш плідна персоналізована програма навчання.
 
3. Самоосвіта істотно розширює коло спілкування.
 
4. Є можливість вчитися дійсно у кращих, вистражданий свої знання, вміння, навички.
 
5. Безкоштовність.
 
Перекваліфікація + самоосвіта - тренд сучасності, що забезпечує хорошу соціальну мобільність.