Основні помилки при підборі персоналу

Першою помилкою при підборі персоналу, є думка інтерв'юера про те, що «запізнившись на співбесіду - кандидат запізниться на роботу». Насправді не варто заздалегідь робити таких гучних висновків. Необхідно з'ясувати і перевірити чи дійсно людина стала учасником форс - мажорних обставин, або просто проспав.

Друга помилка - «1-е враження про кандидата». Тут варто пам'ятати, що на думку психологів, 1-е враження важливо в перші 40 секунд. Далі ми починаємо оцінювати кандидата відповідно до свого внутрішнього стану. Аналізувати, що подобається, а що ні. Як то кажуть «розвішувати ярлики»

Третім помилковим моментом підбираючи персонал є те, що деякі занадто зациклені на вивченні професійного рівня кандидата, і не досить багато уваги преділяют фізичними даними. Наприклад: по вимогам вакансії, вікове обмеження - 35 років, 36-й літніх вже не беремо. Багато хто не враховують того, що в 36 людина може бути набагато активніше, і рухливіше, ніж 25-ти річна.

Четвертою і досить частою помилкою при підборі персоналу є те, що намагаються підібрати на роботу кандидатів, кваліфікація яких перевищує рівень вимог необхідною компанії. Як правило, через брак можливості реалізувати себе, подібні кандидати надовго в компанії не затримуються.

І п'ятою помилкою є поспіх у підборі персоналу. Адже швидко, це не означає якісно і добре.

Консалтингова компанія «Глорія»
професійний підбір персоналу, рекрутинг
Матеріали викладені в цій статті мають авторські права
і належать Консалтинговій компанії «Глорія»