Необхідні навички для роботи - Senior Account Манагер

Останнім часом хороші управлінці або, як їх називають в професійних колах - менеджери, буквально на вагу золота. Зарекомендували себе фахівцям пропонують гідну заробітну плату, відмінні умови праці і навіть повний соціальний пакет. Наведене вище знайоме вам не з чуток? Ви вже встигли спробувати себе в менеджменті і навіть готові перейти на більш високий рівень? Тоді сьогоднішня стаття буде для вас неймовірно цінної, корисної та актуальної. А все тому, що сьогодні ми поговоримо про вакансії Senior Account Manager або, в російській транскрипції, - «Старший менеджер по роботі з клієнтами». Зокрема, ми хотіли б розповісти вам про те, які навички сьогодні потрібні для отримання подібної посади.
 
Перед тим, як починати розмову про необхідні навички, відзначимо, що наведеної далі інформацією поділилося з нами авторитетне рекрутингове агентство «Глорія» - перевірена компанія, яка вже більше десяти років надає послуги підбору персоналу. На даний момент основна спеціалізація «Глорії» - it рекрутинг. Київ - головний регіон, де компанія веде пошук it персоналу, а також надає послуги підбору персоналу інших напрямків, профілів.
 
Перше, на чому наголошує рекрутингове агентство «Глорія» - ніхто не прийме вас на роботу старшим менеджером по роботі з клієнтами, якщо до цього у вас не буде досвіду роботи молодшим менеджером по роботі з клієнтами. Причому такий стаж, залежно від конкретної компанії і її внутрішніх правил, норм, може бути абсолютно різним. У дрібних фірмах мова зазвичай йде про 1-2 роках або навіть 6 місяцях. Чим більше і авторитетних підприємство, тим довше вам потрібно буде працювати тут же (в сторонньої компанії) на початковій посади (зазвичай від 1 до 5 років), щоб потім мати можливість претендувати на вакансію Senior Account Manager.
 
Наступне обов'язкове, офіційну вимогу до того, хто хоче зайняти посаду старшого менеджера по роботі з клієнтами - це наявність вищої освіти. До речі, це саме вищу освіту, також в залежності від особливостей самої компанії, її профілю, «робочого» товару / послуги теж може бути різним. На деяких підприємствах задовольняться наявністю психологічного вищої освіти, а в інших наполягатимуть на обов'язкову наявність диплома економічного або навіть юридичного профілю.
 
Окрім наведених вище обов'язкових вимог, для того, щоб претендувати на посаду старшого менеджера по роботі з клієнтами, вам обов'язково будуть потрібні і деякі специфічні особисті якості. Одне з найперших і найважливіших таких якостей - це комунікабельність.
 
Комунікабельність тут дійсно гранично важлива і потрібна, адже головне завдання старшого менеджера полягає в тому, щоб утримати старих і залучити нових клієнтів. А як це можна зробити без уміння знаходити спільну мову з усіма і кожним? Втім, хороші комунікативні навички важливі для старшого менеджера ще і тому, що йому потрібно буде контролювати роботу молодших спеціалістів, підтримувати серед них, з одного боку, здорову конкуренцію, а з іншого - сприяти сприятливому мікроклімату в колективі. Отримати все це допоможуть відмінні навички спілкування. Втім, в даному випадку корисними будуть і організаторські здібності. Останні знадобляться, втім, і в процесі проведення виставок, акцій, презентацій. Серед інших важливих особистих якостей - здатність аналізувати і стратегічно мислити, стресостійкість, хороша здатність до навчання.
 
Ще раз нагадаємо, що допомога при створенні цієї публікації нам надала компанія «Глорія» - компанія, яка професійно виконує пошук it персоналу. Основний регіон, де це агентство веде it рекрутинг - Київ.