Наскілька популярна зараз IT посада

Рекрутингова компанія з підбору персоналу «Глорія» допоможе не тільки знайти співробітників, але і проконсультує по будь-якому питанню працевлаштування, в якій би площині вони не лежали. Реалізуючи щодня підбір і пошук персоналу в Києві, рекрутери компанії легко розкажуть наскільки затребувані зараз інженери, персонал для фармації і ті ж айтішники. Мета даної публікації, проаналізувати наскільки популярні зараз у роботодавців IT-посади.

Рекрутингова компанія з підбору персоналу «Глорія» вважає, що важливою особливістю фахівців в даній сфері є вміння приймати нестандартні рішення. Уточнимо, саме вищевказані стримуючі фактори часом і не дозволяють мобільно знайти співробітників і закрити IT-вакансії.

Розберемося, хто ж з працівників інформаційної сфери найбільш затребуваний? Реалізуючи вже більше 7 років підбір і пошук персоналу в Києві, менеджери «Глорії» з'ясували, що лідерами по затребуваності незмінно є програмісти. Знайти роботу досвідченому програмісту з хорошим окладом - не проблема, ні у нас в країні, ні за кордоном. Уточнимо, до даної категорії технічних професій відносять ті, які вимагають фундаментальної підготовки в сфері кібернетики, математики (вищої, прикладної), а також хоча б декількох мов програмування. Саме програмісти створюють для суспільства і різноманітні додатки, і програмне забезпечення. Найбільш затребувані, зрозуміло, системні програмісти. Їх ключова задача - створення програм під конкретні ОС.

 

Другий рядок рейтингу затребованності IT-персоналу - системні адміністратори. Під цією категорією розуміють тих фахівців, які відповідальні за коректну діяльність оснащення. Їх основне завдання - налаштування і оптимізація мережі. У такій категорії знаходяться і тестувальники, а також співробітники так званої техпідтримки. Причому останні вакансії досить часто закриваються студентами профільних вузів. Нюанс в тому, що для даних професій зовсім не обов'язково володіти спецкваліфікаціей. У більшості випадків цілком достатніми є базові знання. Відносна нехитрість робочих обов'язків, передбачає і невисоку зарплату. Однак важливість даного технічного персоналу, насправді, неоціненна. Адже якщо трапляється збій в обладнанні, то автоматично неможливою стає і робота програміста, і управлінця-айтішника. Останні завершують трійку лідерів за попитом в IT-сфері. Функція даних професіоналів, звичайно, організаційна. Однак, крім власне плідного адміністрування подібний професіонал повинен розуміти суть процесів, що називається зсередини і при необхідності прийти на допомогу і програмісту, і технарю сі-адміну.

І разом резюме. Розвиток ІТ-сфери обіцяє гарантоване працевлаштування всім, хто вирішить присвятити життя справі. Причому останнє означає і доволі широкий вибір спеціалізації, і перспективи для кар'єрного росту.