Методи підбору персоналу для компаній

 

З розвитком ринку праці в Україні, яке включає в себе поява нових спеціальностей, удосконалення існуючих посадових позицій, підвищення вимог до кваліфікаційних вимог тієї чи іншої посади, збільшилися способи і методи підбору персоналу для компаній.

 

Кадрові агентства Києва намагаються задовольнити потреби кожного роботодавця, що призводить до того, що підбір персоналу рекрутинг, можна поділити по багатьом методам роботи. На сьогоднішній день професійна рекрутингова компанія здатна закрити абсолютно заявку з пошуку персоналу. У професійній компанії з пошуку та побори персоналу, лідером серед яких, є Консалтингова компанія «Глорія» відгуки клієнтів, про яку, підтверджують цю інформацію, працюють експерти з підбору персоналу. Багатий професійний стаж, яких і рівень компетенцій, дозволяють використовувати різні сучасні та класичні методи залучення персоналу для компаній - замовників рекрутингових послуг.

 

Володіючи великим штатом компетентних співробітників, наша рекрутингова компанія може користуватися не тільки найбільш простими методами пошуку кандидатів, такими як скріпінг, у багатьох різновидах його технологій. Ми досконально оволоділи класичними методами, такими як підбір персоналу рекрутинг. Це метод прямої роботи з кандидатами, тими людьми на ринку праці, які готові розглянути пропозиції про роботу, знаходяться в пошуку нової роботи або готові змінити її. Консалтингова компанія «Глорія» опанує великою базою таких кандидатів, що дозволяє нам швидко, а головне якісно використовувати цей метод пошуку персоналу в своїй роботі.

 

Багато кадрових агентств Києва не користуються таким методом пошуку і підбору персоналу, як Прямий пошук (Executive Search). Так це найскладніша і трудомістка технологія. Використання такого методу пошуку персоналу вимагає від менеджера з персоналу самого високого рівня кваліфікації та професійних умінь. За п'ять років роботи, наша компанія з підбору персоналу, закрила понад п'ятдесят проектів, використовуючи саме цей метод. І кожен раз, закриваючи заявки на підбір персоналу, саме прямим пошуком ми вдосконалили свою майстерність, що викликало все більшу довіру до компанії і позивні відгуки про діяльність кадрового агентства Глорія серед клієнтів.

 

Анна Рибченко