Market research assistant - цікаве про вакансії

У всіх без винятку великих містах України сьогодні неймовірно затребувана послуга підбору персоналу. Київ, наприклад, пропонує її в незліченних варіаціях. Зрозуміло, що пошук і підбір кандидатів для закриття своїх вакансій кожне окреме агентство з підбору персоналу реалізує по-своєму. Тому і результат в кожному конкретному випадку може відрізнятися, що називається разюче. Які ж послуги рекрутингового агентства варті уваги, а від яких краще утриматися? Як розібратися, «хто є хто» і хто «чим дихає» на даному ринку? У цьому пості ми відповімо і на вищевказані питання, а ще розповімо коротенько про таку вакансії, як Мarket research assistant.
 
Мarket research assistant - назва посади, яка дослівно перекладається як «помічник з досліджень». Як правило, до функціональних обов'язків подібного фахівця відносять допомогу на всіх стадіях проведення дослідження. Причому, в міру професійного зростання буде відбуватися ускладнення щодня доручених завдань. Подібного помічникові доручається, в основному, підготовка анкет, а також всіляких додаткових матеріалів до досліджень «в поле». Приймає він найактивнішу участь і в запуску «польових робіт». Крім того, наприклад, київське агентство з підбору персоналу Глорія, вказує у вимогах до претендентів на вищевказану посаду і вміння проводити скрупульозний аналіз, отриманої в ході дослідження, інформації. Потрібно і володіти English на рівні Intermediate і вище, а також знати ключові офісні додатки (маються на увазі такі, як Microsoft Office, Excel і PowerPoint). А ось закінчена освіта для претендентів зовсім не обов'язково, як, втім, і досвід практичної роботи. Достатнім буде і 3-ох курсів провідних українських ВНЗ за спеціальностями «Маркетинг» або «Соціологія», «Економіка» або «Статистика». Ключові же вимоги визначені до претендентів на посаду «помічника з досліджень» наступні: готовність обробляти значні обсяги числових даних, прикладати всі сили до професійного росту, бути гранично зібраними і акуратним в роботі.
 
А тепер, як і обіцяли, трохи про рекрутингових агентствах. Отже, якщо розглядати цікаві послуги рекрутингового агентства, то найбільш доречно відгукуватися на такі стандартні пропозиції, як уже згаданий вище пошук і підбір кандидатів для закриття вакансій. А ось до так званим «непрофільним» пропозицій, які реалізує якесь підприємство, лише позиціонує себе, як рекрутингове, краще поставитися з обережністю. Нагадаємо, на ринку, на даний момент представлені 3 види підприємств, що реалізують пошук і підбір кандидатів: власне, рекрутингові агентства, агентства з працевлаштування і аутсортінговие підприємства. Серед них лише перші (тобто рекрутингові агентства) підбирають кадри за заявками роботодавців. Відповідно саме останні і оплачують закриття конкретних вакансій. Для здобувачів ж працевлаштування в даному випадку виходить абсолютно безкоштовним.
 
І замість виведення. Якщо потрібно послуга підбору персоналу (Київ), доцільніше звертатися до справжніх професіоналів з бездоганною репутацією. Саме такі фахівці працюють в київському рекрутингової агенції «Глорія». Сумніваєтеся? Не варто! Адже вивчивши відгуки в мережі, дізнавшись, скільки років це агентство працює на ринку, ви зрозумієте, що це гідний вибір. Ну а особливо сумнівається рекомендуємо також промоніторити перелік клієнтів даного підприємства. Остання інформація для багатьох, впевнені, стане вирішальною.