Кращі рекрутингові агентства

 

Підбор персоналу краще всього довірити спеціалізованій компанії, рекрутингові агентства такими є. Відгуки про діяльність спеціалізованих компаній з пошуку і підбору персоналу найкраще брати у їхніх нинішніх клієнтів. На такий підхід є кілька вагомих і об'єктивних причин. Саме компанія, яка була клієнтом кадрового агентства, зможе дати чітку і об'єктивну оцінку якості підбору персоналу, компетентності співробітників рекрутерів, вмінню правильно зрозуміти і чітко виконати поставлене завдання.

 

Якщо розібрати детально фактори хорошої кадрової компанії, можна виділити наступні складові. Кадрове агентство повинно бути успішно працюючим, тобто у нього повинні бути активні вакансії в роботі, наявність клієнтів, повинна вестися господарська діяльність. Адже відсутність клієнтів і вакансій в роботі має свою причину. Саме з цим, не веденим на перший погляд причин, у компанії немає активної господарської діяльності. Рекрутингові агентства зобов'язані мати напрацьовану базу резюме, це одна з головних складових їх діяльності. Швидкість пошуку резюме, швидкість телефонного скріпінга кандидатів по резюме безпосередньо залежить від наявності в компанії з підбору персоналу великої бази резюме. Київ представляє на вибір роботодавцю велику кількість компаній з персоналу, грамотні керівники яких, в конкурентному середовищі, йдуть завжди на зустріч клієнту. Так, умови роботи компанії з пошуку та підбору кадрів мають бути адекватними і вигідними двом сторонам. Відсутність передоплати має бути одним з головних ознак упевненої в своїх компанії і критерієм націленості її роботи на результату, а не на процес. Підбір персоналу закінчується виходом співробітника на роботу до клієнта. І саме вихід фахівця на роботу буде результатом процесу підбору персоналу, що і буде логічним приводом для оплати роботи агентства підбору кадрів. Відгуки шукачів, про роботу кадрового агентства так само є важливим, здобувачі повинні знати про існування такої компанії. Адже рекрутери повинні запрошувати всіх шукачів на інтерв'ю.

 

Критеріїв вибору компанії з підбору персоналу досить велика кількість, стежте за нашими новими публікаціями, ми будемо давати вам докладну і якісну інформацію про діяльність компаній з підбору персоналу в Києві, яка дасть вам відповіді на багато питань і допоможе вам зробити правильний вибір.