Компанії для старту кар'єри в Україні

Багато рекрутингові компанії (Україна) відомі своєю просвітницькою роботою. «Глорія» в цьому плані не виняток, провідні фахівці агентства регулярно публікують пости, що розповідають в популярній формі про те, як же здійснюється професійний підбір і пошук персоналу, it рекрутинг. Тема даної публікації - оптимальний вибір компаній для старту кар'єри в Україні.
 
Отже, далі про те, які підприємства найбільш перспективні для молодих фахівців. Безумовно, в першу чергу, це великі фірми з відомим брендом. Останній і виступає таким собі гарантом якості для молодого фахівця, який прийшов в подібну велику компанію. Плюс такого працевлаштування ще й в тому, що велике підприємство з чітко налаштованими процесами і алгоритмами, може собі дозволити великі вкладення в новачка. Мається на увазі наявність, і вибудуваного адаптаційного періоду, і прикріпленого наставника, і прописаної кар'єрних структури. Як правило, передбачено в подібних іменитих фірмах і додаткове навчання, всілякі тренінги, і подальший професійний розвиток. Незаперечними плюсами працевлаштування у великій брендового фірмі є більш глибоке занурення в професію, корпоративна культура, що припускає широту кругозору, розвиток досвіду різноманітного спілкування, включаючи неформальні активності, що надає значно більші перспективи для кар'єрних амбіцій. Крім того, робота у відомій компанії означає чарівну запис в трудовій книжці і рядок з гучним ім'ям роботодавця в резюме.
 
Практично всі рекрутингові компанії (Україна), що реалізують професійний підбір і пошук персоналу, включаючи і it рекрутинг, відзначають в маленьких компаніях зворотну картину. Незважаючи на те, що в ній часто пропонуються кілька великі оклади, зарплата в підсумку виходить аж ніяк не білою, а соцпакет виявляється, скоріше, міфом. З перспективами зростання в невеликих фірмах теж не все гладко. Все логічно, адже чим менше підприємство, тим вже «коридор» для розвитку. Рекрутинг (Київ - «Глорія»), на увазі вищеописаного, передбачає і ще одне важливе правило - кар'єру краще починати там, де працювати по-справжньому цікаво і є реальні кар'єрні перспективи. А часом такий «набір» можуть надати і невеликі, але активні структури. Причому в них, і конкуренція не така жорстка, і більше потенціал в плані прояву своїх достоїнств. Є і безпосередній доступ до топ-менеджерам. Все перераховане грає на успішність побудови кар'єри.
 
Цікаво, що в Україні сьогодні молодь починає раніше шукати для себе роботу, в порівнянні з європейськими однолітками. Однак вибір місця найчастіше є неусвідомленим, що таїть кілька підводних каменів. Амбітна молодь в невеликих фірмах часом стрімко досягає керівних посад, але далі виникає якийсь бар'єр і влаштуватися на таку ж позицію в більшій компанії не виходить через прогалини знань в конкретній сфері.
 
Що рекомендують для молоді, яка шукає перше місце роботи, професіонали, чия спеціалізація рекрутинг? Київ - «Глорія» радить користуватися послугами спеціалізованих агентств, в яких гарантовано врахують потреби, тип особистості здобувача, а також всі психологічні нюанси. Важливо пам'ятати, що найчастіше в сучасному споживацькому суспільстві образ професіонала подменяетcя якимсь способом життя, який в ідеалі забезпечує та чи інша сфера діяльності, конкретна професія. Вибирати слід улюблену справу, а спосіб життя - всього лише похідна від майбутньої діяльності, і не навпаки.