Кадрове агентство – рекрутингове агентство

Кадрове агентство або рекрутингове агентство - є посередником на ринку праці. Це організація, яка надає послуги роботодавцям з пошуку і підбору персоналу.

Як розрізняти кадрове агентство та рекрутингову агенцію? Якщо компанія в якості посередника ринку праці займається тільки пошуком і підбором персоналу на замовлення роботодавців, така організація є агентством по підбору персоналу, якщо посередник ринку праці здійснює пошук роботи по замовленнях шукачів - він є агентством з працевлаштування. Термін «кадрове агентство» може використовуватися як для позначення агентств з працевлаштування, так і для позначення агентств з підбору персоналу.

Рекрутингові агентства займаються підбором персонал як некваліфікованого персоналу персонал (найчастіше це масовий підбір персоналу), так і підбором топ-менеджменту компаній. Все залежить від спеціалізації в надаються послуги підбору персоналу.

Діяльність рекрутингового агентства складається з трьох основних складових: пошук, оцінка та підбір персоналу на певні вакансії, які надає клієнт рекрутингу - роботодавець. Особливу увагу приділяється відповідності професійних і особистісних компетенцій кандидата вимогам клієнта послуг підбору персоналу.