Кадрові агентства міста Києва

 

У Києві якісний підбір персоналу здійснюється через спеціалізовані кадрові компанії, кожна з яких відрізняється своїми умовами роботи, можливостями, географією подання підприємства, професіоналізмом роботи і спеціалізацією.

 

Знайти компанію, яка надає послуги в області пошуку персоналу можливо за допомогою ділових зв'язків і контактів, рекомендацій та контактної інформації таких компаній, яка розміщується в мережі internet. Потенційним клієнтом для компаній, які надають такі послуги, виступає прямий роботодавець. Саме прямий роботодавець висуває вимоги до рекрутингової компанії, до фахівця, якого вона повинна буде йому надати і оплачує її послуги. Саме тому право вибирати кадрове агентство має так само роботодавець.

 

Ознакою успішної рекрутингової компанії є її бізнес репутація, вона складається зі списку тих її партнерів, з якими компанія працює по проектам писку та управління персоналу. Підбір персоналу тривалий і трудомісткий процес, для ефективного виконання якого, важливим фактором є зрозумілі умови роботи компанії - виконавця, тобто кадрового агентства, її розуміння загальних тенденцій ринку праці та соціально - економічної ситуації.

 

Багато кадрових компанії на своєму корпоративному сайті надають інформації про своїх клієнтів, партнерів, і умови роботи. Але потенційний роботодавець повинен розуміти, що не все інформація може мати статус публічно доступною. Так, багато клієнтів, для яких здійснювався прямий пошук і переманювання фахівців, у своїх вимогах конфіденційності, зобов'язують компанію по підбору персоналу не надавати публічності інформацію про стороні замовника. Що тягне за собою неможливість подання такого клієнта на корпоративному сайті рекрутингового агентства, його вакансій, закритих для нього позицій і будь-який інший інформації, що безпосередньо пов'язана ім'ям компанії, і її штатних питаннях.

 

Підбор персоналу правильно і доцільно здійснювати саме за допомогою кадрового агентства, так як це не просто економія часу і коштів, це гарантія правильних кадрів на правильних місцях. Але це можливо лише за умови вибору дійсно професійної компанії на ринку Києва. В такому великому виборі останніх, помилку можна допустити, але розуміючи її високу ціну, потрібно всіляко цього уникати.

 

Анна Рибченко