Кадрові агентства

Сучасний бізнес вимагає великих інвестицій для досягнення успіху. Інвестиції в компанію є не тільки вкладення коштів у виробництво або постачання, це так само витрати на комплектацію персоналу кваліфікованими, мотивованими на досягнення успіху кадрами. Кадрові агентства пропонують роботодавцям Києва всілякі умови співпраці.

На сьогоднішній день існують різні умови роботи з компаніями з пошуку персоналу. Слід розглянути ці умови роботи з точки зору їх плюсів і мінусів. Деякі компанії працюють тільки за передоплатою, це означає, що роботодавець повинен заплатити рекрутингової компанії на перед, до того як вона виконає завдання з пошуку співробітників. Зумовлюють такі компанії це тим, що їм потрібні ресурси на пошук персоналу. Ми впевнені, що це мінус для компанії, у досвідченої, успішної компанії вже є ресурс для пошуку персоналу. Ми ж не платимо виробнику продукції на перед для її виготовлення, ресурс вона забезпечує самостійно, а покупець оплачує готовий продукт. Саме тому Консалтингова компанія «Глорія» будучи професійним рекрутинговим агентством працює без передоплат. Багато кадрових агенств дають роботодавцю обмеженe кількість резюме кандидатів при виборі персоналу.

Підбір персоналу - це послуга, розрахована на роботодавця, яка дозволяє йому успішно і ефективно вирішити кадрові питання. Але якщо йому пропонується, наприклад, всього три кандидати на вибір, хто може дати гарантію, що саме з цих трьох людей він зможе вибрати підходящого для нього співробітника. Саме тому ми не обмежуємо своїх клієнтів в кількості резюме кандидатів. Кадрове агентство Київ це, перш за все надійний бізнес - партнер, саме таким і є ТОВ «Консалтингова компанія« Глорія », послуги якої оплачуються тільки за фактом виконаної, передбаченої договором на підбір персоналу, роботою, яка має можливість будувати діалог з кожним клієнтів та надавати взаємовигідне співробітництво. Висока репутація в бізнес колах Києва та Україні, довіра клієнтів і ефективна робота є незмінними ознаками професійної кадрової компанії, якій можна довірити таку важливу задачу, як комплектація штату підприємства, формування кадрового резерву та кадрове абонентське обслуговування.