IT зірки від рекрутингової компанії Глорія

Пошук і підбор персоналу в Києві - ось головний напрямок роботи рекрутингової компанії Глорія. Причому, спеціалізація даного підприємства - це саме підбір IT персоналу. Співробітникам Глорії до снаги не тільки закриття IT вакансій, а й пошук, працевлаштування справжніх зірок у цій галузі. Як це їм вдається? Зараз розберемося.

По-перше, в справі пошуку IT-персоналу, як і в усьому іншому, важливий досвід. Якщо поглянути на компанію Глорія з цієї позиції, то її фахівці почали здійснювати it рекрутинг (Київ - основне поле для пошуків, хоча інші міста країни також розглядаються) буквально з тих пір, коли подібні фахівці стали актуальними, затребуваними (нагадуємо, що для нашої країни це стало доречним в кінці двохтисячних років).

По-друге, рекрутингове агентство у сфері IT Глорія також прекрасно знає буквально все про специфіку пошуку та підбору IT-персоналу. І вже, звичайно, співробітники не соромляться використовувати ці свої знання в роботі.  Погодилися відкрити очі нам, на деякі такі специфічні моменти в справі пошуку фахівців, співробітники згаданого вище агентства:

1. Зазвичай все відбувається приблизно так: менеджер тієї чи іншої організації подає в нашу компанію заявку на пошук IT-фахівця, описуючи в ній вимоги, що пред'являються до кандидата і пропоновані умови роботи. При цьому, на жаль, менеджери, що формують запит, звичайно досить далекі від IT-сфери і тому не здатні правильно сформувати вимоги до кандидата. Занадто низькі вимоги - і знайдений фахівець просто не буде здатний виконувати необхідну компанії роботу. Занадто високі - і тоді людині подібного рівня навряд чи буде вигідно і цікаво співпрацювати з підприємством. Саме враховуючи все це, пошук і підбір персоналу в Києві співробітники компанії Глорія, зазвичай починають з порівняння того, наскільки озвучені менеджером вимоги до претендента відповідають дійсності.

2. Рекрутингове агентство у сфері IT Глорія також використовує і якусь умовну систему поділу фахівців на тих, хто буде продавати IT-продукти і тих, хто буде їх створювати. Якщо компанії потрібна людина з першої групи, то в даному випадку вимоги до претендента пред'являються одні (у тому числі і комунікабельність). Якщо з другої, то тут важливіше розуміння суті, стратегії роботи підприємства (поділ всього цього, прийняття основних методів роботи, ну і, звичайно ж, здатність вирішувати поставлені завдання), а ось вміння спілкуватися, грамотно презентувати свій продукт відходить на другий план.

3. Іноді співробітники компанії Глорія, що здійснюють підбір IT персоналу, пропонують своїм клієнтам довготривалу стратегію не по підбору, а по вирощуванню власних фахівців. Для деяких компаній таке рішення з виділенням стипендії та забезпеченням майбутнього місця роботи виявляється дуже доречним і більш ніж доцільним з економічної точки зору.

Враховуючи наведене, стає зрозумілим, чому співробітникам компанії Глорія так успішно вдається закриття IT вакансій. IT рекрутинг (Київ це, чи інше місто України) співробітники згаданої фірми виконують, спираючись не тільки на свій багатющий досвід, але й враховуючи специфіку всього IT-ринку, взагалом, і підбору тут підходящого персоналу, зокрема. Крім того, для всього цього (пошуку IT-спеціалістів) співробітники Глорії не соромляться використовувати всі можливі ресурси - інтернет, ЗМІ. Досить часто співробітники компанії також припускають і можливість розгляду так званої внутрішньої ротації, що також нерідко приносить чудовий результат.

 

Людмила Петрученко