Іноземні мови для роботи та бізнесу

Хочете володіти істотною перевагою, як в розрізі кар'єрного росту, так і в плані особистих перспектив? Починайте вчити іноземні мови! Досконале знання однієї іноземної мови  - вже норма для кожної освіченої людини, а вимоги сучасного ринку стоять на місці...Тому знову ж таки, і для роботи, і для бізнесу, вчити іноземні мови необхідно!

Для представників яких професій вивчення мов особливо актуально? Чи знадобиться знання мов тим, хто трудиться в регіонах? Якій мові віддати перевагу? Чи можна вивчити досконало мову, не заплативши ні копійки? На всі ці питання ми стараємось відповісти в нашій невеличкій публікації.


Кому по роботі потрібно знати ще одну мову ?
 

Проаналізувавши маючі вакансії, не склало проблеми сформувати перелік спеціальностей, до яких рободавці висувають вимоги з приводу знання іноземних мов. Список вийшов не дуже великим:

- оператор кол-центра;

- особистий помічник;

- account Manager;

- програміст;

- копірайтер;

- маркетолог;

- журналіст;

- економіст;

- бухгалтер;

- юрист.

Чи знадобиться знання мов тим, хто трудиться  в глубинці?

Не має особливої різниці, в столиці ви проживаєте чи на переферії. Якщо являєтесь володарем професії із вищеприведеного переліку, знання ще однієї іноземної мови в досконалості повірте зайвим точно не буде. По даним соціологів, вищеприведеним професіям знання мов сьогодні потрібно незалежно від того, в столиці або на перефирії відкрита вакансія.

Так, в глубинці вакансій "іноземних" менше на порядок, ніж звичайних, але і оклади в подібних епізодах приваблюють наприклад на третину більш високими цифрами. Зазвичай в послугах спеціалістів зі знанням якоїсь іноземної мови потребуються солідні регіональні підприємства. Сфера їх інтересів, як правило, - індустріальне виробництво, видуботок копалин і т.д.

Зазвичай, будь-якому солідному бізнесу в регіонах постіно потрібні Sales Manager, Top managers, а також Personal assistants із розмовною мовою. Все вищевказане зовсім актуально і для вакансій, які відкривають СМІ-структури.

Якій мові віддати перевагу для вивчення?

Недивлячись на завірення лінгвістів про збільшення затребуваності китайської мови, нинішній ринок роботи поки що цього не підтверджує. Подібні вакансії, якщо і зустрічаються, то носять, одиничний характер, і мають на увазі або перекладацьку, або викладацьку діяльність. Так, існують пропозиції по взаємодії із китайськими партнерами. При чому,  в вигляді рідкості суміщення якоїсь вузької спеціалізації і знання китайської, подібні вакансії і оцінююються відповідно.

В реальності найбільш затребуваною мовою на ринку праці являється англійська. Вона буде доречною і для росту кар'єрного, і при кваліфікації, і в випадку працевлаштування в більш значну компанію. Тому то іноземна мова під першим номером для кожного кваліфікованого спеціаліста і повинна стати англійська мова.

У відношенні другої мови все також не складає складності. Вибирати її варто, орієнтуючись на власні орієнтири. Якщо аналізувати так звані "бізнес-мови", то з невелеким відривом від англійської слідує німецька. А от далі достатньо щільно йдуть такі мови, як іспанська та італійська, арабська і китайська, накінець японська.

Чи можна вивчити в досконалості мову, не заплативши ні копійки?

Якщо задатись ціллю, можливо все! Без бажання, розуміється, а також без зусилля і виділеного для цього часу, нічого не вийде. Знадобиться і скласти план, і підібрати необхідні ресурси, і потурбуватись про мовне оточення, і багато чого ще....Якщо будете наполегливіші, і все будете робити планомірно, результат не заставить себе чекати!