Групові співбесіди, як виділитися на такому співбесіді

Деякі компанії практикують c здобувачами групові співбесіди. Спосіб даний затребуваний зважаючи оптимального поєднання виявлення грамотних фахівців і відсіву не зовсім відповідних кандидатур. Відзначимо, переважно цей підвид співбесіди практикують в тих випадках, коли проводиться пошук персоналу на такі вакансії, як менеджер з продажу, кур'єр, продавець-консультант. Використовується групове інтерв'ю і при підборі кадрів на так звані масові вакансії, які не передбачають від претендентів будь-якої особливої ​​профпідготовки. Однак, в будь-якому випадку, перш за все, маються на увазі ті вакансії, фахівець на яких просто зобов'язаний невимушено спілкуватися з людьми, бути максимально доброзичливим і товариським. Боятися подібного випробування не варто, однак знання про його нюансах зайвим не буде.
 
У даній статті рекрутингове агентство в Києві «Глорія» розповість, як гарантовано виділитися з маси претендентів на подібному заході. Нагадаємо, основний вид діяльності підприємства - якісний підбір співробітників. Причому пошук персоналу тут ведуть і для такої сфери, як it. Рекрутинг від «Глорії» - це незмінно якісний підбір співробітників.
 
Отже, головна складність групових співбесід полягає в тому, що претендент повинен позитивно проявити, поряд з професіоналізмом, компетентність, а ще якимось чином виділитися на тлі інших претендентів. Відразу відзначимо, подібні заходи категорично не підходять для тих людей, яким найкраще працюється в поодинці, а ось успішність роботи в колективі далека від ідеальної. Саме тому професійний it рекрутинг як правило не використовує цей спосіб.
 
На подібних співбесідах всіх кандидатів, зазвичай, поділяють на кілька груп і пропонують для виконання певне завдання. Під час його реалізації представники замовника або уповноважені рекрутери уважно спостерігають за діями кожного з претендентів.
 
Що ще слід знати і до чого бути готовим, якщо передбачається пошук персоналу за допомогою групового співбесіди? По-перше, будь-яка подібна співбесіду передбачається, і досить тривалим, і стресовим. Але ж такий огляд за один раз дозволяє наймачеві оцінити відразу багатьох кандидатів. У підсумку, навіть, якщо співбесіду затягується на кілька годин, це все одно вигідніше, ніж розглядати кожну кандидатуру окремо. Плюс ще й в тому, що при груповому співбесіді роботодавець одночасно переконується, і в стресостійкості здобувача на вакантну посаду, і в його умінні орієнтуватися в динамічних ситуаціях. Погано інше, про прояв багатьох особистих якостей для претендента не може бути й мови через розсіяної уваги рекрутера, зважаючи на велику кількість претендентів. А ось в числі достоїнств такої співбесіди варто відзначити прояв здібностей командної роботи, а також корисного досвіду.
 
Щоб результат співбесіди виявився позитивним слід проявляти ініціативу і пропонувати власні варіанти вирішення проблемних ситуацій. При цьому не можна забувати, ні про коректність, ні про ввічливість по відношенню до інших претендентів. Але найважливіше при подібному варіанті співбесіди, безумовно, прояв індивідуальності. Чим яскравіше це буде зроблено, тим краще. Прийміть як належне, що під час групового співбесіди на відсів припадає приблизно четверта частина претендентів.
 
Рекрутингове агентство в Києві «Глорія» рекомендує: пам'ятайте про позитивному настрої і будьте повністю впевнені в собі і своєму потенціалі і тоді жадана посаду буде вашою.