Digital marketing - прогресивні професії, особливості

Буквально щодня з'являються нові перспективні, а часто ще й високооплачувані професії. Одна з таких професій носить назву «digital marketing». Але що ж саме являє собою цей самий «digital marketing» або, російською мовою, «цифровий маркетинг», як багато можуть заробляти представники даної професії? Відповіді на ці та багато інших подібні питання дали нам фахівці компанії «Глорія». Нагадуємо, що Глорія - це добре відома українська рекрутингова компанія. Київ - ось основне місце роботи цього агентства, однак тут часто замовляють рекрутинг персоналу і представники іноземних фірм. Ця компанія - справжній дока в справі пошуку і відбору фахівців для підприємства. Тут точно знають як вести правильний підбір кандидата на ту чи іншу посаду, а все тому, що компанія працює за цим профілем вже більше 10 років.
 
Якщо повернутися до головної теми даної публікації, то digital marketing (інші використовувані синоніми - Діджитал-маркетинг, цифровий маркетинг) - це, насправді, назва не однієї професії, а цілої групи професій. Фахівці цього профілю працюють над маркетингом послуг і товарів, при цьому використовуючи для пошуку споживачів усіх можливих цифрові технології. Якщо говорити більш звичною, зрозумілою і доступною всім і кожному мовою, то фахівці, що працюють в області digital marketing, займаються тим, що рекламують, просувають товари, послуги, компанії, людей і бренди, використовуючи для цього пресу, ЗМІ, радіо, телебачення. Втім, основний упор тут робиться все-таки на сучасні інтернет-технології.
 
А тепер про те, які ж саме спеціальності включає в себе сучасний digital marketing. По-перше, ви можете піти працювати data scientist, що, по суті, є певним гібридом між аналітиком і програмістом. Робота такого фахівця буде полягати в умінні аналізувати великі обсяги даних щодо тих чи інших товарів (дані часто можуть бути розрізненими), послуг, а потім інтерпретувати все це в зрозумілому, доступному для простої людини вигляді. Спеціальність складна, що вимагає особливих навичок і знань, але зате і добре оплачувана - місячна заробітна плата тут починається від 30 тисяч гривень.
 
Непогано заробляють і такі представники цифрового маркетингу, як frontend-розробники. Чим саме займаються подібні фахівці? Якщо говорити максимально спрощеною мовою, то ці співробітники беруть найактивнішу участь у створенні ПЗ, відповідаючи за ту частину сучасних додатків і програм, яку буде бачити і з якою буде контактувати користувач. Такі фахівці цінуються дуже високо. Мінімальний місячний оклад, який вони отримують, дорівнює 50 тисячам гривень. Але в даному випадку потрібно величезний багаж знань, що включає технічний англійську мову, володіння декількома мовами програмування, чітке розуміння основних принципів роботи мережі і т.д.
 
Backend-розробники також відповідають за програми та програми, але на їх «плечах» лежить інша - серверна частина. Останню потрібно буде зв'язати з уже згаданим вище frontend-сегментом, для чого потрібно, знову ж таки, знання мов програмування, технічного англійської, систем управління версіями і БД і т.д.
 
А ще ... Втім, про інші професії, включених в загальне поняття «цифровий маркетинг» ви зможете дізнатися у представника рекрутингової компанії «Глорія». Нагадуємо, що ця рекрутингова компанія (Київ) вже понад 10 років виконує рекрутинг персоналу різних напрямків. Тут працюють справжні фахівці в справі пошуку і відбору фахівців для підприємства. «Глорія» - це завжди швидкий і правильний підбір кандидата.