Чим викликаний попит на вакансії із технологією Blockchain в Україні?

Чим викликаний попит на вакансії із технологією Blockchain в Україні?

Розглядаючи кандидатів на позиції в міжнародні компанії, які надають підтримку проектам, побудованих на технології блокчейн (такі вакансії, як PR, Marketing manager, SMM спеціаліст, копірайтер і інші), ми стикаємось з тим, що кандидати не знають, що таке «блокчейн».  В рамках нашої рубрики «Факти рекрутинга» хочемо поговорити про те, що ж таке блокчейн і  чи справедлива думка деяких спеціалістів, що це один із головних технологічних проривів сучасності.
 
Blockchain — це технологія, на базі якої побудований Bitcoin. На цьому детально ми зупинимось  в нашій слідкуючій статті. Помилково думати, що блокчейн це тільки технологія для криптовалют.

Важливо відмітити, що біткоїн – не єдина гілка використання блокчейн.

Так, на кінець 2016 року, відповідно до даних фонду Santander Innoventures, було зареєстровано більше 25 кейсів із використанням блокчейну у фінансових іститутах.

Якщо Ви юрист і вичитуєте важкі контракти, то технологія блокчейн використовується як «розумний контракт». Вона дозволяє вирізати багато зайвих дій по вичитці контракту. Також, електронний нотаріус Stampery завіряє угоди за допомогою блокчейн.

Адже сам принцип роботи блокчейну, як технології, доволі простий. Він представляє собою як книгу обліку даних, яка є  у кожного учасника заходу і ця книга постійно обновлюється. По суті, і цю книгу можна вписати будь-який захід – від фінансових операцій із крипто валютами (як це взагалі сприймається) до результативного анкетування або ідентифікаційних даних, які використовують користувачі.

Технологічна особливість блокчейну в тому, що блоки даної книги одночасно зберігаються у всіх користувачів мережі, вони постійно обновлюються, при цьому посилаються на старі сторінки. У випадку якщо хтось із користувачів намагається обманути систему або перехитрити, то система відразу ж звернеться до десяток тисяч інших версій цієї книги і знайде невідповідність в структурі блоків. Таким чином, це робить її функціонування надійним та захищеним.

Технології блокчейну відмінно приміняються в авторському праві, можливий захист цифрових ID даних.

Звичайно, на сьогодні ця технологія має ряд своїх ризиків. Перш за все – це відсутність регуляторної законодавчої бази. Можна сказати, що стандарти функціонування на сьогодні відсутні. До того ж, нова система, а це значить, що старі системи, які використовуються учасниками зараз,  потребують форматизації відповідно до нової.

Але як і будь-яке інше направлення, вона дає спеціалістам широке поле розвитку. В компаніях Швейцарії і США та  інших, ця технологія набирає величезних обертів, саме тому українські представництва цих компаніях сьогодні відкривають так багато вакансій, так чи інакше пов’язаних із технологією блокчейн.
Якщо Ви йдете «в ногу» із часом, і Вам цікавий розвиток – тоді у нас на сайті Вас завжди чекають вакансії від передових компаній світу, які працюють на передових технологіях. Сміливість заВами