Атестація персоналу кадровими агенствами

Атестація персоналу - являє собою комплексну оцінку професійних навичок і вмінь персоналу, його потенціалу та рівнів розвитку. На сьогоднішній день в Україні представлені різні способи і методи атестації кадрів. Вона може реалізовується за допомогою внутрішньої атестації та зовнішнього. Якщо оцінка персоналу здійснюється внутрішньої кадрової службою, на жаль, неможливо уникнути упередженості такого оцінювання. Звичайно, багато хто з факторів оцінки, такі як оцінка економічної виправданості того чи іншого співробітника, будуть об'єктивні, адже вони, найчастіше, складаються завдяки звітності про випаленних планах продажів, обсяги виробленої продукції тощо Але атестація персоналу не буде повною, якщо фахівці з оцінки кадрів не будуть оцінювати оцінку компетенцій, можливості особистісного та потенційного розвитку. Такі ситуації відбуваються тому, що внутрішні HR менеджери і рекрутери, так само є членами команди і колективу, якого, безпосередньо оцінюють. Глорія агентство з підбору кадрів пропонує своїм клієнтам якісну послугу атестації та оцінки персоналу.

 

 

Ми проводимо свою роботу якісно, ​​так як використовуємо сучасні, валідні методики оцінки кадрів, маємо великий досвід в даному напрямку, використовуємо свої унікальні тести. Так як ми працюємо на роботодавця і зацікавлені в афективних оцінках, ми завжди прояснюємо запит клієнта. Адже в оцінку персоналу можна включити різні фактори, які важливі власнику компанії. До таких критеріїв оцінки, можна віднести: ставлення до компанії, професійну орієнтацію, мотивацію, лідерські навички, потенційний рівень розвитку, особистісні цінності та орієнтації - все це є так же фактором професійної готовності людини. Глорія агентство з підбору кадрів - це впевненість в точності, якісності і зручності використання результатів. Багато роботодавців, після отримання результатів оцінки кадрів, починають бачити свою компанію по-іншому. Так як їм стає зрозуміло, хто ефективний в компанії, а хто ні, вони бачать особистісний потенціал кожного співробітника, вони бачать, хто є «слабкою ланкою».

Атестацію та оцінку кадрів важливо проводити регулярно, в ній повинні брати участь не тільки нові співробітники, але і ті, хто вже давно перебуває на займаній посаді. Так як в професійній сфері є такі явища як професійне вигорання - це відноситься до фахівців, які займають посаду порівняно давно, і професійна незрілість - що відноситься до молодих фахівців .