На що дивитися в вакансії СМО, щоб знайти роботу в хорошій компанії?

На що дивитися в вакансії СМО, щоб знайти роботу в хорошій компанії?

Кожен з нас мріє працювати за фахом в дійсно хорошою, чесною компанії, яка зможе запропонувати лояльні умови праці та гідну оклад. Але як знайти цю саму компанію тільки по вакансії? Чи це можливо? На які пункти оголошення варто звертати увагу, а які можна і проігнорувати? Давайте розберемося в цьому разом!
 
Отже, давайте припустимо, що ви хочете отримати роботу за посадою СМО (chief marketing officer, що на російську перекладається, як директор маркетингового відділу або директор по маркетингу). Перед тим, як починати вивчати заявки на пошук персоналу, ми радимо вам переконатися в тому, що ви маєте все, що потрібно для подібної посади. В іншому випадку ви просто витратите свій час і час кадровиків потенційно цікавих вам компаній. Не поспішайте і уважно вивчіть звичайний перелік вимог до СМО-фахівцям, адже необачність може коштувати вам дуже дорого, наприклад, репутації в тій компанії, в якій ви, напрацювавши трохи більше стажу, цілком могли б зайняти жадану посаду.
 
Отже, врахуйте, що сьогодні робота на посаді СМО доступна тільки для людей з вищою інженерно-технічною освітою і (або) економічною освітою. Заявки на пошук персоналу варто розглядати також і в тому випадку, якщо ви маєте профільний стаж роботи від 5 років. Звичайно ж, робота на посаді СМО зажадає від вас і наявності спеціальних знань, навичок. Будуть потрібні, втім, і деякі особисті якості. Причому оскільки в даному випадку мова йде про управління цілим відділом, то в основному особисті якості, необхідні для успішної роботи на посаді СМО-директора - це хороші організаторські здібності, вміння знаходити підхід до різних людей та інше тощо.
 
У вас є і стаж роботи в 5 років, і вища профільна освіта? А ще ви володієте необхідними особистими якостями і професійними навичками, знаннями? Тоді можна починати вивчати вакансії. Але на що ж дивитися в цих самих вакансії, щоб відправити своє резюме в дійсно гідну, що стоїть компанію?
 
По-перше, переконайтеся в тому, що в самій вакансії є повну і точну назву тієї компанії, яка шукає для себе директора маркетингового відділу. Врахуйте, що чесним, великим, авторитетним підприємствам з кришталево чистою репутацією нема чого приховувати. Більш того, така компанія буде з гордістю писати свою назву всюди, де це тільки можна, адже тут не планують вас обманювати - тут готові пропонувати хороші умови праці і виконувати всі свої зобов'язання.
 
По-друге, зверніть увагу на те, наскільки чітко сформульовані в зацікавила вас вакансії вимоги до претендента. Чим більше конкретики тут буде, тим краще. Втім, пам'ятайте про те, що сучасне законодавство забороняє людям, які виконують підбір персоналу, вказувати у вакансіях побажання щодо статі і віку, сімейного стану відповідного кандидата. А тому намагайтеся «читати між рядків».
 
По-третє, не менше чіткими, лаконічними і конкретними повинні бути і пропоновані умови праці, посадові обов'язки потенційного кандидата. Чим більше «розмито» позначений рівень заробітної плати і список обов'язків ( «заробітна плата від 3 до 4 тисяч у.о.», «6-10-годинний робочий день» і т.д.), тим гіршим зазвичай виявляється для кандидата реальне стан речей.
 
А ще ... Втім, пошук підходящої вакансії, як і підбір персоналу - це досить складний і делікатний процес, який для дійсно гарного результату краще довірити справжнім профі. Відмінно зарекомендувала себе тут, наприклад, рекрутингова компанія (Київ) «Глорія». Основний регіон, в якому працює ця рекрутингова компанія - Київ, стаж роботи на ринку - 10 років.