Події та факти рекрутингу

Заявка на підбір і пошук персоналу - перший крок на шляху до оновлення Вашої команди

Абсолютно неважливо, чим саме займається ваша компанія. Абсолютно не важливо, як давно ваше підприємство працює на ринку. Аюсолютно не важливо, велика ваша фірма чи складається всього із кількох чоловік. Якщо персонал вашої компанії складений, спрацьований і складається з компетентних фахівців і просто людей, що дбають за успіх справи, то підприємство гарантовано буде успішним і прибутковим. Ну, а якщо ні, то і шансів на успіх немає ніяких.

Тонкощі підбору керівного складу організації

Всі досвідчені підприємці відмінно знають, що успіх компанії практично на 90% залежить від співробітників підприємства. При цьому потрібно чітко розуміти, що саме керівний склад підприємства буде давати приклад всьому іншому колективу, задавати вектор руху всієї компанії, враховуючи основні тонкощі, особобливості, специфічні нюанси.

Кар'єрні перспективи менеджера з продажу реклами

Останнім часом наші співвітчизники зіштовхнулись із необхідністю пошуку роботи. Якщо з недавніх пір підходящу службу шукаєте і ви, то, скоріше всього, ви вже зустрічали на сайтах і в друкованих ЗМІ таку вакансію, як "менеджер з продажу реклами". Так от, саме про таку спеціальність і про те, що пропонує така робота, кому вона підходить, які перспективи має, ми якраз і хотіли б з вами поговорити сьогодні.

Підбір правильного персоналу допоможе збільшити продуктивність, прибуток компанії

Підбір правильного персоналу допоможе збільшити продуктивність, прибуток компанії - це аксіома, яка не потребує доказів. Але як же саме здійснювати цей самий підбір для того, щоб знайти дійсно "правильних" співробітників із мінімальними затратами часу та сил? Декілька простих і, одночасно, корисних порад на рахунок цього ми якраз і хотіли би привести для вас далі.

Про роль керівника у відділі логістики

Ви побачили вакансію про пошук керівника в відділ логістики і, з огляду на пропонований рівень заробітної плати, хочете спробувати свої сили? Ніхто не забороняє вам зробити «пробний заїзд», але для початку потрібно дізнатися про те, яким повинен бути цей самий керівник. Сьогодні поговоримо про це, а також ще раз згадаємо, що взагалі таке логістика, навіщо, для чого вона потрібна і чому так важлива для сучасного підприємства.

Професія Content Manager, місця для роботи

Ті, хто недавно шукав роботу в мережі, напевно не раз стикались із оголошеннями із такою вакансією, як «Content Manager» або «Контент Менеджер». Але що ж це за професія така, коли і як вона з'явилась, де працюють і скільки отримують подібні спеціалісти? Про все це ми запитали у спеціалістів «Глорія» - рекрутингового агентства, яке професіонально виконує пошук та підбір персоналу. Київ являється основним місцем роботи агентства, але воно також регулярно виконує професіональний підбір перосналу в інших міста країни, в тому числі і для клієнтів із-за кордону. Враховуючи це, приведена вище інформація про контент менеджерів буде дійсно корисною,актуальною з позиції не тільки українського, але і міжнародного ринку праці.

Керуючий SPA салоном - це довірена особа власника

Якщо ще десять років назад СПА-салон був для нашої країни дивовижною новинкою, то сьогодні, на щастя, навіть дитсадовці знають, що це за заклад і які примірно послуги воно надає населенню. Загалом, за останній час істотно зросла не тільки усвідомленість громадян відносно SPA-салонів. Збільшилось і число таких закладів, а значить, зріс рівень конкуренції.

«Робота мрії», реально її знайти?

Чи реально знайти роботу мрії? Звичайно ж, реально, особливо якщо ви точно і чітко знаєте, чого саме хочете. Ідеальний варіант - це якщо чітко представляєте, в якій саме компанії, і на якій саме посаді ви хочете трудитись. В такому випадку, вам лише потрібно буде "підігнати" свої професіональні знання і навички під вимоги потенційного наймача. Ну, а що ж робити далі ми вам розповімо, тим більше, що схем слідуючих дій може бути декілька.

Робота в сфері IT в Україні і з релокацією

Коли нас, дітей із сімдесятих чи вісімдесятих років, запитували про те, ким ми хотіли бути, ми одноголосно заявляли про бажання бути космонавтом, винахідником якихось страшно потрібних і важливих препаратів, першопроходцем або представником будь-якої іншої корисної і трішки небезпечної професії.

Оцінка результативності співробітника

Під «performance appraisal» або «оцінкою результативності співробітника» сьогодні прийнято розуміти спеціальну комплексну процедуру. В основі процедури - вимірювання компетентності і результатів роботи кожного окремого співробітника. Ціль оцінки - визначити, наскільки співробітник ефективний, корисний команді або, грубо говорячи, чи варто звільняти даного співробітника або його, навпаки, краще підвищити, преміювати.

Сторінка: « попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна »