Події та факти рекрутингу

Робота для молодих it фахівців. Як знайти вакансію.

Вже більше десяти років успішно виконує, і ефективний пошук працівників, і HR консалтинг, і кваліфікований підбір персоналу (Київ) рекрутингове агентство «Глорія». У цього підприємства сформувалася репутація справжнього профі на ринку праці. Кращі вакансії IT рекрутингового агентства «Глорія», при цьому, доступні і для молодих фахівців. Головне, не забути про тверезість і об'єктивності оцінки своїх можливостей, здібностей і зупинитися на тому напрямку діяльності, яке і спеціальності відповідає, і в повній мірі відповідає побажанням внутрішнього плану. Не завадить при виборі вакансії «ставити планку» на перспективу, тобто «Трохи вище голови».

Як часто зараз зустрічаються компанії, які навчають своїх співробітників

Глорія - рекрутингове агентство (Київ, Липська 19/7, оф. 87) вже багато років успішно виконує професійний пошук і підбір персоналу. Напрацьовано величезна база даних і позитивна репутація. Зрозуміло, тут виконують і пошук роботи в сфері IT, а також консультують з приводу інших рекрутингових запитів. Організовуються профільні семінари та навчальні програми для різних сфер виробничої діяльності. Розповімо, наскільки часто сьогодні практикується навчання персоналу в сучасних фірмах, і чому це так необхідно в нинішніх умовах ринкових відносин.

Ефективне закриття вакансії швидко

Швидко закрити вакансію сьогодні зовсім нескладно. При цьому абсолютно не важливо, де виконується пошук і підбір (Київ, Дніпро, Львів або периферійний невелике містечко). Чи не важлива і область пошуку - може матися на увазі пошук роботи в сфері IT або в будь-якій іншій галузі. Головне, щоб за роботу взявся справжній професіонал - а вірніше, ціла команда таких фахівців, яка, наприклад, професійно виробляє IT рекрутинг. До таких належить столичне рекрутингове агентство «Глорія» (вул. Липська, 19/7, Київ, 01021). Репутація у «Глорії» бездоганна, а спектр послуг досить широкий. І це при більш ніж обгрунтованої цінової політики підприємства. Як так? В чому секрет?

Цікаві професії 2019 для чоловіків

Світ повний всіляких чудес ... Нас постійно дивує природа-матінка. Не відстає від неї і політ людської думки ... Щороку йдуть у небуття будь-які спеціальності і на зміну їм приходять все нові і нові. Розповімо, які цікаві професії для чоловіків пропонують в поточному році світові рекрутингові агентства (Київ, Одеса, Харків, до слова, не відстають від світових «професійних трендів»). «Глорія» - краще київське агентство, також сьогодні активно проводить рекрутинг персоналу на вищому рівні і за новими спеціальностями, в тому числі. Тут виключно професійно ведуть пошук персоналу в сфері IT, виконують підбір досвідчених керівників, а також рядових співробітників і для вітчизняних, і для зарубіжних замовників.

Причини, за якими можуть звільнитися хороші співробітники

Рекрутингова агенція (Київ) «Глорія», спеціалізація якого - професійні рекрутингові послуги, завжди було орієнтоване, перш за все, на людей, адже саме на них будується будь-який успішний бізнес. Насправді, від підбору персоналу вищої ланки, як і від набору рядових виконавців, якщо це дійсно кращі фахівці, безпосередньо залежить успішність компанії.

Тенденції на ринку праці 2019

Рекрутингова агенція (Київ) «Глорія» - це завжди ефективний рекрутинг, підбір персоналу з релокацію і кваліфіковане консультування. У цьому пості фахівці днного агентства розкажуть про тенденції на ринку праці в почався 2019 році.

Які є високооплачувані вакансії крім IT сфери

Незважаючи на те, що гортензії користуються стабільно високим попитом, далеко не всі знають про цю рослину навіть зовсім небагато. А вже про деяких цікавих фактах про цей «квітка, що нагадує фіолетове сонце» (так рослину називають в Японії) взагалі відомо одиницям. Кілька цих самих фактів ми якраз і хотіли б привести для вас далі.

Де розмістити своє резюме, щоб кращі роботодавці змогли знайти і запропонувати нову роботу

Перше, що потрібно зробити людині, яка вирішила зайняти ту чи іншу вакансію - скласти резюме. Про важливість правильного складання цього документа знає кожен. Але не кожен знає, що потрібно не тільки дотриматися всіх правил складання резюме, але ще і грамотно, правильно розмістити подібний документ-самопрезентацію. Про це ми далі і поговоримо.

IT-спеціальності для дівчат

IT-сфера (Київ) розвивається стрімко. Фірми, які виконують пошук кращих кандидатів для даної галузі, вже давно не сприймають ефективний підбір персоналу в компанії з продуманими HR-процесами з позицій гендерної нерівності. Пошук кращих кандидатів ґрунтується на моніторингу здібностей і потенціалу передбачуваного співробітника.

Як визначити результат співбесіди в IT сфері

Пошук кваліфікованих співробітників завжди непростий. І хоча послуги підбору персоналу Київ сьогодні пропонує в широкому асортименті, дійсно якісний підбір в ІТ сферу проводять лічені одиниці. Серед них і рекрутингове агентство IT персоналу «Глорія». У цьому пості фахівці останнього розкажуть, як же визначається сьогодні результат співбесіди в IT сфері.

Сторінка: « попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна »