Події та факти рекрутингу

Які питання, завжди очікувані кандидатами на співбесіді? І чи варто їх ставити?

Є цілий ряд питань, які прийнято ставити сьогодні на співбесідах. Про які саме питання йдеться і чи варто їх озвучувати потенційному працівнику? Давайте спробуємо розібратися в цьому разом. А знайти відповіді на ці питання нам допоможе компанія «Глорія». Це агентство стабільно очолює списки, в яких зібрані краще рекрутингові компанії України, а тому «Глорії» сміливо можна довіряти в питаннях працевлаштування. Рекрутингові агентства (Київ) давно дорівнюють саме на це підприємство, а тому за роз'ясненням ситуації з типовими питаннями на співбесідах ми якраз і поспішили звернутися до місцевих фахівців.

Приклади реалізованих проектів наскільки можуть бути важливими при прийомі на роботу

Вирушаючи на співбесіду, кожен з нас розраховує на позитивний результат, тобто на те, що зустріч пройде вдало, і його запросять зайняти жадану посаду. Якщо ви також хочете саме цього, то до співбесіди і не тільки гранично важливо правильно підготуватися. Про цієї самої підготовки, в загальному, і про важливість надання прикладів реалізованих робіт, ми як раз і хотіли б поговорити з вами сьогодні.

Чим відрізняються обов'язки секретаря, офіс-менеджера та асистента керівника?

Секретар, офіс-менеджер, асистент керівника ... Ті люди, які не пов'язані з рекрутингом, часто вважають, що це одна і та ж посаду. Але люди, які професійно виконують пошук і підбір фахівців, точно знають, що це не так. Але в чому ж все-таки різниця і як виконувати правильний підбір кандидата на подібні посади? Далі ми постараємося знайти відповідь на це питання. Втім, відразу відзначимо, що шукати відповідь ми будемо не самостійно, а заручившись підтримкою компанії «Глорія», головна спеціалізація якої - це саме рекрутинг (Київ, Україна). Ця компанія вже більше 10 років виконує пошук і підбір фахівців, причому послуга підбору персоналу тут затребувана не тільки вітчизняними підприємствами, а й фірмами з-за кордону.

Digital marketing - прогресивні професії, особливості

Буквально щодня з'являються нові перспективні, а часто ще й високооплачувані професії. Одна з таких професій носить назву «digital marketing». Але що ж саме являє собою цей самий «digital marketing» або, російською мовою, «цифровий маркетинг», як багато можуть заробляти представники даної професії? Відповіді на ці та багато інших подібні питання дали нам фахівці компанії «Глорія». Нагадуємо, що Глорія - це добре відома українська рекрутингова компанія. Київ - ось основне місце роботи цього агентства, однак тут часто замовляють рекрутинг персоналу і представники іноземних фірм. Ця компанія - справжній дока в справі пошуку і відбору фахівців для підприємства. Тут точно знають як вести правильний підбір кандидата на ту чи іншу посаду, а все тому, що компанія працює за цим профілем вже більше 10 років.

Релокацію ТОП менеджерів, кого і де цінують з України

Сьогодні все частіше можна почути такий термін, як «релокацію персоналу». Більш того, і сам цей термін, і його застосування стає все більш актуальним для українських топ-менеджерів і не тільки. З огляду на це компанія «Глорія», головна галузь роботи якої - рекрутинг (Київ, Україна), а одна з ключових спеціалізація - пошук і побори ТОП менеджерів, вирішила нам дати пояснення з цього приводу.

Підбір IT-фахівців - одне з найскладніших напрямків рекрутингу

Підбір IT-фахівців справедливо вважається одним з найскладніших напрямків рекрутингу. Це пов'язано з тим, що у працівників інформаційної галузі найчастіше є свій, унікальний погляд на світ. Крім того, нерідко у IT-фахівців присутні і деякі проблеми з комунікацією. Але що ж тоді робити? Як правильно вести it рекрутинг? Київ і його рекрутингове агентство «Глорія» дало нам відповіді на ці питання і нижче ми поспішаємо поділитися отриманою інформацією з вами.

Рекрутингове агентство Глорія: знаходимо IT таланти в будь-яких напрямках

Розумний керівник абсолютно будь-якого сучасного підприємства цілком чітко розуміє, що його компанії не вдасться домогтися успіху без якісної ІТ-підтримки. Саме для цього сучасні бізнесмени якраз і починають шукати для своїх компаній відповідних фахівців. Але вся біда зазвичай полягає в тому, що багато сьогоднішніх підприємці, далекі від інформаційного світу, просто не розуміють, які саме ІТ-співробітники їм потрібні. І одна справа, якщо людина звертається в професійне рекрутингове агентство (Київ, благо, має в своєму розпорядженні такими в достатній кількості), і зовсім інша, якщо він вирішує вести підбір і пошук it фахівців своїми силами. У другому випадку проблем, труднощів і маси даремно витраченого часу просто не уникнути. Але якщо ви хочете вибрати саме такий шлях і професійна послуга «підбір персоналу» вам не до вподоби, сподіваємося, що невелика довідка, наведена нижче, дозволить вам трохи розібратися в ситуації і заощадити свої сили, нерви і гроші.

Market research assistant - цікаве про вакансії

У всіх без винятку великих містах України сьогодні неймовірно затребувана послуга підбору персоналу. Київ, наприклад, пропонує її в незліченних варіаціях. Зрозуміло, що пошук і підбір кандидатів для закриття своїх вакансій кожне окреме агентство з підбору персоналу реалізує по-своєму. Тому і результат в кожному конкретному випадку може відрізнятися, що називається разюче. Які ж послуги рекрутингового агентства варті уваги, а від яких краще утриматися? Як розібратися, «хто є хто» і хто «чим дихає» на даному ринку? У цьому пості ми відповімо і на вищевказані питання, а ще розповімо коротенько про таку вакансії, як Мarket research assistant.

Необхідні навички для роботи - Senior Account Манагер

Останнім часом хороші управлінці або, як їх називають в професійних колах - менеджери, буквально на вагу золота. Зарекомендували себе фахівцям пропонують гідну заробітну плату, відмінні умови праці і навіть повний соціальний пакет. Наведене вище знайоме вам не з чуток? Ви вже встигли спробувати себе в менеджменті і навіть готові перейти на більш високий рівень? Тоді сьогоднішня стаття буде для вас неймовірно цінної, корисної та актуальної. А все тому, що сьогодні ми поговоримо про вакансії Senior Account Manager або, в російській транскрипції, - «Старший менеджер по роботі з клієнтами». Зокрема, ми хотіли б розповісти вам про те, які навички сьогодні потрібні для отримання подібної посади.

На що дивитися в вакансії СМО, щоб знайти роботу в хорошій компанії?

Кожен з нас мріє працювати за фахом в дійсно хорошою, чесною компанії, яка зможе запропонувати лояльні умови праці та гідну оклад. Але як знайти цю саму компанію тільки по вакансії? Чи це можливо? На які пункти оголошення варто звертати увагу, а які можна і проігнорувати? Давайте розберемося в цьому разом!

Сторінка: « попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна »