Події та факти рекрутингу

Чи потрібно готуватися до співбесіди заздалегідь?

Що розуміють під співбесідою в рекрутингу? Так називають процес, під час якого фахівці за певний проміжок часу оцінює претендента на посаду за якимсь переліком критеріїв, включаючи сумісність з компанією і колективом.

Знання англійської мови підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці

Рекрутингове агентство «Глорія» надає послуги якісного підбору і здійснює професійний пошук персоналу в Києві, регіонах. Уточнимо, відбір і оцінка персоналу - не єдиний напрямок діяльності агентства. Персонал підприємства веде активну просвітницьку роботу, публікуючи пости і статті на тему рекрутингу. Дана публікація розповідає про те, наскільки знання англійської мови підвищує конкурентоспроможність на ринку праці.

Чи ефективні онлайн співбесіди?

Все частіше і частіше для первинного знайомства з тією чи іншою компанією кандидатів на певну посаду запрошують саме на онлайн співбесіду. Чи правильно діяти за таким сценарієм? У чому переваги і недоліки саме цього способу інтерв'ювання? Чи ефективно взагалі онлайн співбесіду? У всьому цьому нам допоможе розібратися рекрутингове агентство (Київ) «Глорія» - компанія, яка вже більше 10 років пропонує послуги якісного підбору персоналу. Сюди часто звертаються великі вітчизняні та імениті закордонні компанії, коли потрібен пошук кращих кандидатів і, в тому числі, підбір керівників найвищого ланки. Тому цій фірмі можна сміливо довіряти.

Перекваліфікація і самоосвіта - це тренд сучасності

Глорія - це відома рекрутингова компанія (Київ), яка не тільки надає різноманітні рекрутингові послуги за договором, здійснює швидкий пошук кандидатів, кваліфікований підбір персоналу, але і велику увагу приділяє просвітницькій, превентивної роботи. Пости від провідних фахівців компанії в рівній мірі цікаві, і колегам по цеху, і зацікавленим клієнтам підприємства. Мета цієї невеликої публікації - розповісти про потенціал перекваліфікації та користь самоосвіти.

Чи у всіх містах України затребувані IT-фахівці

Оскільки мати власний сайт і (або) додаток сьогодні належить не тільки великим корпораціям, але навіть дрібним підприємствам, що обслуговують лише один район (місто, область), пошук і підбір персоналу з IT-сфери є актуальною послугою для рішуче будь-якого населеного пункту країни. Інша справа, що в маленьких містах і селах не потрібні високорівневі ІТ-ішнікі. Тут буде достатньо рядового адміністратора сайту, копірайтера, сеошник ... Крім того, в даному випадку можливий і навіть рекомендований швидкий пошук кандидатів для роботи на так званій «удаленке». А ось що стосується справжніх IT-ішних «акул», та ще й таких, які б працювали саме з офісу, на наданій компанією локації, то такі профі затребувані тільки в найбільших містах нашої країни. Про які саме населених пунктах йдеться і які саме суми заробітних плат маються на увазі? Розберемося!

Професійний HR-менеджер, який він ідеальний менеджер по персоналу

У цій публікації відображена точка зору «Глорії» (рекрутингова компанія, Київ) на ключові складові іміджу ідеального менеджера з персоналу. Одне з основних напрямків діяльності «Глорії», нагадаємо, рекрутингові послуги за договором.

Що найбільше цікавить роботодавців в резюме

Рекрутингова компанія «Глорія» не тільки виконує професійний підбір персоналу (Київ, регіон), але і регулярно публікує поради для роботодавців та шукачів. Як правило, це рекомендації засновані на реальному досвіді взаємодії з першими і другими. Тема даного поста - найбільш важливі для роботодавців пункти в резюме.

Компанії для старту кар'єри в Україні

Багато рекрутингові компанії (Україна) відомі своєю просвітницькою роботою. «Глорія» в цьому плані не виняток, провідні фахівці агентства регулярно публікують пости, що розповідають в популярній формі про те, як же здійснюється професійний підбір і пошук персоналу, it рекрутинг. Тема даної публікації - оптимальний вибір компаній для старту кар'єри в Україні.

Як вибрати фінансового директора

Будь-який бізнес прямо залежить від рівня кваліфікації керуючої команди. Мова про тріаді гендиректора, комерційного та фіндиректора. У даній статті рекрутингова компанія (Київ) «Глорія» коротко розповість, на чому грунтується сьогодні пошук персоналу вищої ланки, а також, про ключові компетенції фінансового директора.

Які професії підходять для фріланс

З кожним роком інтернет-професії стають все популярніші. Все логічно, адже підприємництво в віртуалі не припускав ніяких обмежень за віком, в більшості своїй не вимагає великих вкладень, а головне, надає справжню свободу вибору часу, місця роботи, заробітку і, власне, роду занять. Столичне рекрутингове агентство (Київ) «Глорія», яке вже понад десятиліття виконує якісний підбір персоналу, включаючи і IT-рекрутинг, підготувало цей пост для тих, хто має намір спробувати себе в наданні віддалених послуг через глобальну мережу. Примітно, що в Сполучених Штатах на фрілансі працює сьогодні чверть працездатного населення. Крім того, часто подібний заробіток цікавить і старшокласників, захоплених IT-технологіями.

Сторінка: « попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна »