Події та факти рекрутингу

Пошук роботи в кінці року, плюси і мінуси

У цьому пості «Глорія» - відоме рекрутингове агентство (Київ) розкриє всі плюси і мінуси пошуку роботи в кінці календарного року. Цієї інформації можна повністю довіряти, адже послуги рекрутингової компанії «Глорія» надзвичайно затребувані, а персонал - знає і досвідчений. А ще й пошук кваліфікованих фахівців, і складання рекомендацій для широкої аудиторії ведеться тут на основі новітніх досліджень.

З чого починається кар'єра в IT-сфері?

Про те, що найбільш розвивалася сьогодні є IT відомо кожному. IT-фахівці з досвідом роботи, тому, що називається нарозхват на всіх континентах. З'явився в професійному сленгу навіть новий термін - IT-рекрутинг. Київ, наприклад, а точніше рекрутингове агентство (Україна) «Глорія» постійно веде пошук кандидатів на вакансію «IT-фахівець». Причому перелік конкретних пропозицій для професіоналів даного профілю часом займає не одну сторінку. Підбір потрібного персоналу не простий і пов'язаний з багатьма особливостями. Розповімо для майбутніх потенційних претендентів на подібні позиції, з чого ж починається сьогодні кар'єра в IT-сфері.

Які бувають менеджери і скільки вони заробляють в Україні?

В Україні термін «менеджер» в ужиток увійшов разом з такими словами, як «логістика», «маркетинг», «рекрутингове агентство». Глорія - експерти столичного рекрутингового бюро, виконують підбір персоналу будь-якої складності, в цьому пості розкажуть, які ж сьогодні на ринку України представлені менеджери і якими окладами вони можуть похвалитися.

Хто такі CEO, CFO, CVO, CMO і ін ...

Сьогодні в процесі пошуку роботи не дивно натрапити на такі абревіатури, як CFO, CEO, CMO, CVO і багато інших. Але що ж означають всі ці скорочення? Як їх правильно розуміти? Відповіді на це питання нам надали фахівці агентства «Глорія» - компанії, яка вже понад 10 років професійно надає рекрутингові послуги (Київ). Головна спеціалізація цього агентства - пошук IT персоналу. Причому підбір персоналу для IT сфери тут виконують, як для вітчизняних компаній, так і для зарубіжних підприємств.

Які питання, завжди очікувані кандидатами на співбесіді? І чи варто їх ставити?

Є цілий ряд питань, які прийнято ставити сьогодні на співбесідах. Про які саме питання йдеться і чи варто їх озвучувати потенційному працівнику? Давайте спробуємо розібратися в цьому разом. А знайти відповіді на ці питання нам допоможе компанія «Глорія». Це агентство стабільно очолює списки, в яких зібрані краще рекрутингові компанії України, а тому «Глорії» сміливо можна довіряти в питаннях працевлаштування. Рекрутингові агентства (Київ) давно дорівнюють саме на це підприємство, а тому за роз'ясненням ситуації з типовими питаннями на співбесідах ми якраз і поспішили звернутися до місцевих фахівців.

Приклади реалізованих проектів наскільки можуть бути важливими при прийомі на роботу

Вирушаючи на співбесіду, кожен з нас розраховує на позитивний результат, тобто на те, що зустріч пройде вдало, і його запросять зайняти жадану посаду. Якщо ви також хочете саме цього, то до співбесіди і не тільки гранично важливо правильно підготуватися. Про цієї самої підготовки, в загальному, і про важливість надання прикладів реалізованих робіт, ми як раз і хотіли б поговорити з вами сьогодні.

Чим відрізняються обов'язки секретаря, офіс-менеджера та асистента керівника?

Секретар, офіс-менеджер, асистент керівника ... Ті люди, які не пов'язані з рекрутингом, часто вважають, що це одна і та ж посаду. Але люди, які професійно виконують пошук і підбір фахівців, точно знають, що це не так. Але в чому ж все-таки різниця і як виконувати правильний підбір кандидата на подібні посади? Далі ми постараємося знайти відповідь на це питання. Втім, відразу відзначимо, що шукати відповідь ми будемо не самостійно, а заручившись підтримкою компанії «Глорія», головна спеціалізація якої - це саме рекрутинг (Київ, Україна). Ця компанія вже більше 10 років виконує пошук і підбір фахівців, причому послуга підбору персоналу тут затребувана не тільки вітчизняними підприємствами, а й фірмами з-за кордону.

Digital marketing - прогресивні професії, особливості

Буквально щодня з'являються нові перспективні, а часто ще й високооплачувані професії. Одна з таких професій носить назву «digital marketing». Але що ж саме являє собою цей самий «digital marketing» або, російською мовою, «цифровий маркетинг», як багато можуть заробляти представники даної професії? Відповіді на ці та багато інших подібні питання дали нам фахівці компанії «Глорія». Нагадуємо, що Глорія - це добре відома українська рекрутингова компанія. Київ - ось основне місце роботи цього агентства, однак тут часто замовляють рекрутинг персоналу і представники іноземних фірм. Ця компанія - справжній дока в справі пошуку і відбору фахівців для підприємства. Тут точно знають як вести правильний підбір кандидата на ту чи іншу посаду, а все тому, що компанія працює за цим профілем вже більше 10 років.

Релокацію ТОП менеджерів, кого і де цінують з України

Сьогодні все частіше можна почути такий термін, як «релокацію персоналу». Більш того, і сам цей термін, і його застосування стає все більш актуальним для українських топ-менеджерів і не тільки. З огляду на це компанія «Глорія», головна галузь роботи якої - рекрутинг (Київ, Україна), а одна з ключових спеціалізація - пошук і побори ТОП менеджерів, вирішила нам дати пояснення з цього приводу.

Підбір IT-фахівців - одне з найскладніших напрямків рекрутингу

Підбір IT-фахівців справедливо вважається одним з найскладніших напрямків рекрутингу. Це пов'язано з тим, що у працівників інформаційної галузі найчастіше є свій, унікальний погляд на світ. Крім того, нерідко у IT-фахівців присутні і деякі проблеми з комунікацією. Але що ж тоді робити? Як правильно вести it рекрутинг? Київ і його рекрутингове агентство «Глорія» дало нам відповіді на ці питання і нижче ми поспішаємо поділитися отриманою інформацією з вами.

Сторінка: « попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна »