Події та факти рекрутингу

Рекрутингове агентство Глорія: знаходимо IT таланти в будь-яких напрямках

Розумний керівник абсолютно будь-якого сучасного підприємства цілком чітко розуміє, що його компанії не вдасться домогтися успіху без якісної ІТ-підтримки. Саме для цього сучасні бізнесмени якраз і починають шукати для своїх компаній відповідних фахівців. Але вся біда зазвичай полягає в тому, що багато сьогоднішніх підприємці, далекі від інформаційного світу, просто не розуміють, які саме ІТ-співробітники їм потрібні. І одна справа, якщо людина звертається в професійне рекрутингове агентство (Київ, благо, має в своєму розпорядженні такими в достатній кількості), і зовсім інша, якщо він вирішує вести підбір і пошук it фахівців своїми силами. У другому випадку проблем, труднощів і маси даремно витраченого часу просто не уникнути. Але якщо ви хочете вибрати саме такий шлях і професійна послуга «підбір персоналу» вам не до вподоби, сподіваємося, що невелика довідка, наведена нижче, дозволить вам трохи розібратися в ситуації і заощадити свої сили, нерви і гроші.

Market research assistant - цікаве про вакансії

У всіх без винятку великих містах України сьогодні неймовірно затребувана послуга підбору персоналу. Київ, наприклад, пропонує її в незліченних варіаціях. Зрозуміло, що пошук і підбір кандидатів для закриття своїх вакансій кожне окреме агентство з підбору персоналу реалізує по-своєму. Тому і результат в кожному конкретному випадку може відрізнятися, що називається разюче. Які ж послуги рекрутингового агентства варті уваги, а від яких краще утриматися? Як розібратися, «хто є хто» і хто «чим дихає» на даному ринку? У цьому пості ми відповімо і на вищевказані питання, а ще розповімо коротенько про таку вакансії, як Мarket research assistant.

Необхідні навички для роботи - Senior Account Манагер

Останнім часом хороші управлінці або, як їх називають в професійних колах - менеджери, буквально на вагу золота. Зарекомендували себе фахівцям пропонують гідну заробітну плату, відмінні умови праці і навіть повний соціальний пакет. Наведене вище знайоме вам не з чуток? Ви вже встигли спробувати себе в менеджменті і навіть готові перейти на більш високий рівень? Тоді сьогоднішня стаття буде для вас неймовірно цінної, корисної та актуальної. А все тому, що сьогодні ми поговоримо про вакансії Senior Account Manager або, в російській транскрипції, - «Старший менеджер по роботі з клієнтами». Зокрема, ми хотіли б розповісти вам про те, які навички сьогодні потрібні для отримання подібної посади.

На що дивитися в вакансії СМО, щоб знайти роботу в хорошій компанії?

Кожен з нас мріє працювати за фахом в дійсно хорошою, чесною компанії, яка зможе запропонувати лояльні умови праці та гідну оклад. Але як знайти цю саму компанію тільки по вакансії? Чи це можливо? На які пункти оголошення варто звертати увагу, а які можна і проігнорувати? Давайте розберемося в цьому разом!

Позиція вищого управлінського рівня - директор туристичного агентства

Туризм завжди був і буде досить перспективним бізнес-напрямом. Але подібна підприємницька діяльність буде гарантовано приносити прибуток тільки за умови правильного менеджменту, тобто управління. Забезпечувати цей найправильніший, грамотний менеджмент вашому бізнесу повинен він - управлінець вищого рівня - директор туристичного агентства. Але як правильно вести пошук і підбір персоналу такого класу? Чи потребує робота на керівну посаду особливого підходу при пошуку співробітника? Відповіді на це питання нам надало авторитетне столичне агентство з підбору персоналу «Глорія» - компанія, яка вже більше 10 років професійно виконує різнорівневу рекрутинг (Київ).

Маркетолог - це всебічно розвинена людина. Він повинен вміти практично всі

Кожен з нас, вибираючи спеціальність, хоче отримати професію з гідним окладом і завжди затребувану на ринку. Так ось, в умовах сучасних трудових реалій і з перспективою на найближчі 20-30 років подібними і високооплачуваними, і досить затребуваними фахівцями будуть саме вони - маркетологи. Але хто ж вони ці маркетологи, і які трудові обов'язки на них покладаються? Яку освіту і особисті якості потрібні для того, щоб досягти тут успіху? Розберемося!

Сучасна вакансія: Java backend розробник

Вибираючи для себе професію, кожен з нас хочеться займатися не тільки тим, що подобається, а й тим, що приносить хороший дохід. Останнім часом чи не найбільший прибуток отримують так звані веб-розробники. Втім, веб-розробники не тільки можуть справедливо розраховувати на високу заробітну плату.

Заявка на підбір і пошук персоналу - перший крок на шляху до оновлення Вашої команди

Абсолютно неважливо, чим саме займається ваша компанія. Абсолютно не важливо, як давно ваше підприємство працює на ринку. Аюсолютно не важливо, велика ваша фірма чи складається всього із кількох чоловік. Якщо персонал вашої компанії складений, спрацьований і складається з компетентних фахівців і просто людей, що дбають за успіх справи, то підприємство гарантовано буде успішним і прибутковим. Ну, а якщо ні, то і шансів на успіх немає ніяких.

Тонкощі підбору керівного складу організації

Всі досвідчені підприємці відмінно знають, що успіх компанії практично на 90% залежить від співробітників підприємства. При цьому потрібно чітко розуміти, що саме керівний склад підприємства буде давати приклад всьому іншому колективу, задавати вектор руху всієї компанії, враховуючи основні тонкощі, особобливості, специфічні нюанси.

Кар'єрні перспективи менеджера з продажу реклами

Останнім часом наші співвітчизники зіштовхнулись із необхідністю пошуку роботи. Якщо з недавніх пір підходящу службу шукаєте і ви, то, скоріше всього, ви вже зустрічали на сайтах і в друкованих ЗМІ таку вакансію, як "менеджер з продажу реклами". Так от, саме про таку спеціальність і про те, що пропонує така робота, кому вона підходить, які перспективи має, ми якраз і хотіли б з вами поговорити сьогодні.

Сторінка: « попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна »