Кадрове агенство - рекрутингове агенство

Кадрове агенство - рекрутингове агенство

Кадрове агентство або рекрутингове агентство - є посередником на ринку праці. Це організація, яка надає послуги роботодавцям з пошуку та підбору персоналу.

 
Як розрізняти кадрове агентство та рекрутингова агенція? Якщо компанія в якості посередника ринку праці займається тільки пошуком і підбором персоналу за замовленнями роботодавців, така організація є агентством з підбору персоналу, якщо посередник ринку праці здійснює пошук роботи за замовленнями претендентів - він є агентством з працевлаштування. Термін «кадрова агенція» може використовуватися як для позначення агентств з працевлаштування, так і для позначення агентств з підбору персоналу.
 
Рекрутингові агентства займаються підбором персоналу як некваліфікованого персоналу (найчастіше це масовий підбір персоналу), так і підбором топ-менеджменту компаній. Все залежить від спеціалізації в надаваних послугах підбору персоналу.
 
Діяльність рекрутингового агентства складається з трьох основних складових: пошук, оцінка та підбір персоналу на певні вакансії, які надає клієнт рекрутингу - роботодавець. Особлива увага приділяється відповідності професійних і особистісних компетенцій кандидата вимогам клієнта в послузі підбору персоналу.