Рекрутингова компанія Глорія - визнаний експерт ринку праці України

Надія Петрученко в прямому ефірі про сезонні роботи, жовтень 2018 р.

Експерт з працевлаштування Надія Петрученко зазначила, що крім окремих сезонних робіт, де потрібен професійний досвід або навички, є певні роботи, коли вам можуть відмовити через вік або через запізніле звернення до роботодавця.

Керівник Рекрутингової Компанії Глорія на ефірі програми липень 2018

В ефірі програми "Кворум" експерти ринку праці України обговорюють проблеми трудової міграції. Причини, наслідки і, що робити далі. Думка провідного експерта ринку праці України, керівника Рекрутингової компанії "Глорія" Надії Петрученко.

Про гендерну рівність на ринку праці в інтерв'ю телеканалу Київ. Січень 2018.

Де і чому роботодавець вважає за краще бачити чоловіка на робочому місці? За які професії жінці доводиться "відстоювати місце під сонцем"

Прямий ефір на ObozTV c Надією Петрученко

Керівник нашої компанії розповіла в прямому ефірі про те, як вести себе на співбесіді. Як Вас оцінює рекрутер і чого не слід робити.

Як знайти роботу своєї мрії? Інтерв'ю. Січень 2018 року

У прямому ефірі телеканалу ObozTV CEO Рекрутингової компанії "Глорія" Надія Петрученко розкрила секрет тих, хто побудував кращу кар'єру, розповіла, як же правильному складанні резюме

У пошуках можливостей. Українці освоюють нові сфери бізнесу

Керівник Консалтингової компанії "Глорія" розповіла журналістам журналу Корреспондент про те, як шукають нові можливості вчорашні колишні співробітники і сьогоднішні бізнесмени.

По ринку праці вдарила криза

Директор рекрутингової компанії "Глорія" Надія Петрученко розповіла журналу Корреспондент про тенденції ринку праці в Україні. Повну версію статті читайте в журналі Корреспондент від 24 вересня 2014 року.

Експерти Консалтингової компанії "Глорія" про податки на новонароджених

Спеціаліст з підбору персоналу нашої компанії Анастасія Супрун виступила експертом ринку праці для телеканалу Інтер (Подробиці)

Профайли в соцмережах і їх вплив на кар'єру

Рекрутери Консалтингової компанії «Глорія» дали експертну оцінку телеканалу Інтер про профайли в соцмережах і їх вплив на кар'єру. Рекрутер нашої компанії Ольга Сапогова розповіла про позитивніі негативні фактори інформації з особистої сторінки в соцмережах співробітників.

З 1 січня безробітні можуть отримати безкоштовні ваучери на навчання

У своєму інтерв'ю для телеканалу Інтер керуючий партнер рекрутингової компанії "Глорія" Людмила Петрученко розповідає про вікове обмеження яке висувають роботодавці.

Сторінка: « попередня 1 2 3 наступна »