Рекрутингова компанія Глорія - визнаний експерт ринку праці України

Про гендерну рівність на ринку праці в інтерв'ю телеканалу Київ. Січень 2018.

Де і чому роботодавець вважає за краще бачити чоловіка на робочому місці? За які професії жінці доводиться "відстоювати місце під сонцем"

Прямий ефір на ObozTV c Надією Петрученко

Керівник нашої компанії розповіла в прямому ефірі про те, як вести себе на співбесіді. Як Вас оцінює рекрутер і чого не слід робити.

Як знайти роботу своєї мрії? Інтерв'ю. Січень 2018 року

У прямому ефірі телеканалу ObozTV CEO Рекрутингової компанії "Глорія" Надія Петрученко розкрила секрет тих, хто побудував кращу кар'єру, розповіла, як же правильному складанні резюме

У пошуках можливостей. Українці освоюють нові сфери бізнесу

Керівник Консалтингової компанії "Глорія" розповіла журналістам журналу Корреспондент про те, як шукають нові можливості вчорашні колишні співробітники і сьогоднішні бізнесмени.

По ринку праці вдарила криза

Директор рекрутингової компанії "Глорія" Надія Петрученко розповіла журналу Корреспондент про тенденції ринку праці в Україні. Повну версію статті читайте в журналі Корреспондент від 24 вересня 2014 року.

Експерти Консалтингової компанії "Глорія" про податки на новонароджених

Спеціаліст з підбору персоналу нашої компанії Анастасія Супрун виступила експертом ринку праці для телеканалу Інтер (Подробиці)

Профайли в соцмережах і їх вплив на кар'єру

Рекрутери Консалтингової компанії «Глорія» дали експертну оцінку телеканалу Інтер про профайли в соцмережах і їх вплив на кар'єру. Рекрутер нашої компанії Ольга Сапогова розповіла про позитивніі негативні фактори інформації з особистої сторінки в соцмережах співробітників.

З 1 січня безробітні можуть отримати безкоштовні ваучери на навчання

У своєму інтерв'ю для телеканалу Інтер керуючий партнер рекрутингової компанії "Глорія" Людмила Петрученко розповідає про вікове обмеження яке висувають роботодавці.

Інтерв'ю 24 каналу новин - професії чоловіків.

Сучасні позиції роботодавців в умовах нових тенденцій в професіях. Відео інтерв'ю керуючого партнера ТОВ "Консалтингова компанія" Глорія "Людмили Петрученко для телеканалу новин" 24 "

День секретаря

День секретаря. Відео інтерв'ю експертів з підбору персоналу кадрового агентства Глорія

Сторінка: « попередня 1 2 наступна »