HR освіта

Унікальна авторська серія освітніх програм від Рекрутингової компанії "Глорія" - це найкращий простір навчання для рекрутерів і HRM від базових до продвинутих. Виберіть те, що підходить саме вам.

Гордість наших навчальних програм - це наші спікери! Вони ті, хто "на хвилі", ті, хто задає рух в своєму сегменті бізнесу, ті, хто можуть передати безцінний досвід і знання.

«Серія наших навчальних програм забезпечує професіональний та особистий розвиток HRM»

У нас вас завжди чекають:

  • Інтерактивне навчання  - дискусії, ділові ігри, комп'ютерні симуляції. 
  • У нас завжди різномантні формати навчання, які комфортні саме вам. Бізнес сніданки, семінари, круглі столи, workshop, лекції, конференції. Час проведення - комфортне для вас.
  • Спікери - провідні експерти в області HR, консультанти із великим досвідом проектної роботи, як в українських, так і в міжнародних компаніях, ТОР менеджери із різноманітних областей бізнесу.
  • Комфортне навчання - ми проводимо всі наші навчальні програми в кращих локаціях міста Києва. Вибираємо найкомфортніші HUB, розташовані в зручному місці, сучасні аудиторії.
  • Крім знань ви отримаєте сертифікати, які підтвердять проходження навчання і пост підтримку.

 

Розклад наших заходів завжди можна знайти на нашій офіційній сторінці в Фейсбук
https://www.facebook.com/GloriaRecruiting/

Для з'ясування всіх деталей, розкладу чи іншої інформації, звертайтесь в офіс нашої компанії, адреса вказана на  сторінці контакти

Підбір персоналу