Headhunting (Executive Search)


 Headhunting і Executive Search - технологія пошуку і підбору персоналу ТОП ланки.

Як лідируюче рекрутингове агентство Києва, ми знаємо, що персонал - це основа будь-якого бізнесу, тому ми націлені тільки на результативний підбір персоналу, який стане запорукою успішного бізнесу для наших клієнтів.

«Executive Search - метод підбору кращого фахівця на ринку, який є для бізнесу стратегічною і вирішальною ланкою».

Наше рекрутингове агентство залучає фахівців такого рівня, які сприяють поліпшенню її конкурентних позицій, і розвитку. Ми знаходимо тих, хто знає як, людей, здатних прогнозувати, впливати і відповідати за результат.

«Headhunting - це технологія полювання і переманювання унікальних фахівців».

Ми знаємо унікальні методи і стратегії залучення потрібних кандидатів. Вміємо знаходити фахівців з бездоганною діловою репутацією і високими професійними досягненнями, які забезпечують потрібний результат. Хедхантинг від нашої компанії - це ваша сто відсоткова впевненість у залученні стратегічно важливих кадрів.

Високі стандарти роботи і авторитет на ринку рекрутингових послуг Рекрутинговоїкомпанії "Глорія" є гарантією якісного та оперативного підбору кращих фахівців і ТОП менеджерів.
   

Для того,  щоб оформити заявку на Headhunting (Executive Search) зверніться в наш центральний офіс або скористайтеся формой заполнененя заявки

 

Підбір персоналу